BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Visos naujienos

RSS Spausdinti
DSC09005.JPG
2016 12 29
Gastroenterologai tobulina dienos stacionaro paslaugą

Respublikinės Šiaulių ligoninės Gastroenterologijos – endokrinologijos skyriaus vedėja Gitana Acutė ėmėsi iniciatyvos aktyviai teikti jau dešimtmetį pristatomas, tačiau  dar aktyviai netaikomas  dienos stacionaro ir stebėjimo paslaugas.

DSC09104.JPG
2016 12 29
Krašto akušerės tobulino ir gilino žinias

Respublikinės Šiaulių ligoninės Chirurgijos korpuso didžiojoje konferencijų salėje įvyko Šiaulių krašto akušerių draugijos narių bei kitų sveikatos priežiūros specialistų konferencija „Gerai sveikatai reikia tiek nedaug...“. Šiaulių krašto akušerių draugijos pirmininkė Dalė Sungailienė pasveikino konferencijos dalyves ir kvietė ne tik semtis naujų žinių, bet ir dalintis patirtimi.

DSC09160.JPG
2016 09 13
ligoninė, J. Janonio gimnazija ir Gegužių progimnazija - tarp antikorupcinių iniciatyvų lyderių

Respublikinės Šiaulių ligoninė drauge su J. Janonio gimnazijas ir Gegužių progimnazija LR sveikatos apsaugos ministerijos Korupcijos prevencijos skyriui, rengiančiam Tarptautinės antikorupcijos dienai paminėti skirtą gydymo įstaigų antikorupcinių iniciatyvų atranką, pateikė ir savo iniciatyvą. Visi jie buvo pakviesti ...

DSC08898.JPG
2016 09 13
Šiaulių ligoninės korupcijos prevencijos akcijai – ministerijos apdovanojimas

Respublikinės Šiaulių ligoninė drauge su J. Janonio gimnazijos ir Gegužių progimnazijos moksleiviais ir pedagogais LR sveikatos apsaugos ministerijai pristatė antikorupcinę iniciatyvą „Ačiū, gydytojau“. Ši iniciatyva sulaukė sveikatos apsaugos ministerijos dėmesio ir mokyklų moksleiviai, drauge su iniciatyvos organizatoriais, pakviesti į LR ...

Įrašų
puslapyje