BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Vaikų ligų gydytojai Liudai Gražinai Bekerienei – Nusipelniusio Lietuvos gydytojo vardas

Data

2018 05 07

Įvertinimas
0
konferencija.jpg

Zita KATKIENĖ

Respublikinės Šiaulių ligoninės

viešųjų ryšių specialistė

www.siauliuligonine.lt

 

Respublikinės Šiaulių ligoninės Moters ir vaiko klinikos Vaikų konsultacijų poliklinikos salėje (Architektų g. 77) spalio 8 d. 11.00 val.  spaudos konferencija dėl Vaikų Priėmimo, skubios diagnostikos ir intensyvios slaugos skyriaus vedėjos Liudos Gražinos Bekerienės Lietuvos nusipelniusio gydytojo vardo suteikimo bei apdovanojimo Lietuvos nusipelniusio gydytojo garbės ženklu.

Medicinos darbuotojų dienos proga garbingas vardas suteiktas ir apdovanojimas gydytojai įteiktas apdovanojimų įteikimo ceremonijoje, vykusioje Vilniaus Rotušėje.

 

Spaudos konferencijoje dalyvaus:

 Prof. dr. Linas Rovas, Moters ir vaiko klinikos direktorius;

Liuda Gražina Bekerienė,  Vaikų Priėmimo, skubios diagnostikos ir intensyvios slaugos skyriaus vedėja, Nusipelniusi Lietuvos gydytoja.