BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Tarptautinis seminaras onkologams ir ne tik

Data

2019 10 18

Įvertinimas
1
konferencija.jpg

Zita KATKIENĖ

Respublikinės Šiaulių ligoninės

viešųjų ryšių specialistė

www.siauliuligonine.lt

Respublikinės Šiaulių ligoninės Onkologijos klinikoje (Darželio g. 10)  2019 m. spalio 23 d. (trečiadienį) nuo 15.00 val.  prasidės Nacionalinio vėžio instituto kartu su Lietuvos onkologų draugija organizuojamas tarptautinis seminaras „Endokrininiai ir neuroendokrininiai vėžio žymenys klinikinėje praktikoje.“

Tarptautinio seminaro programa skirta visų profesinių kvalifikacijų medicinos gydytojams, bendrosios praktikos slaugytojams, radiologijos technologams, mokslo darbuotojams, biologams, laborantams, medicinos biologams, medicinos genetikams, medicinos fizikams ir biomedicinos technologams.

Pranešimą skaitys prof. L. Giovanella, Šveicarija.

Prof. Luka Giovanella, vykdantis klinikinę-mokslinę praktiką Šveicarijoje, yra ir daugelio mokslinių žurnalų recenzentas. Profesorius paskaitą skaitys anglų kalba.

 

(Programa prisegta)