BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Tarptautinė konferencija „Šiaulių ligoninė: nuo paciento atvykimo iki sprendimo“

Data

2021 10 18

Įvertinimas
0
DSC04866.JPG
Konferencijos dėmesio centre - gydytojo specialisto ir šeimos gydytojo bendradarbiavimas, siekiant užtikrinti paciento gerovę gydymo ir slaugos metu. (Zitos Katkienės nuotr. )

Pirmą kartą Respublikinė Šiaulių ligoninė drauge su Pažangiosios medicinos draugija rengia kombinuotą tiesioginės transliacijos konferenciją, kurioje bus galima dalyvauti ir tiesiogiai, atvykus į Konferencijų centrą Šiaulių arenoje (J. Jablonskio g. 16) ir prisijungus nuotoliniu būdu. Konferencija „Šiaulių ligoninė: nuo paciento atvykimo iki sprendimo“ skirta visų specialybių gydytojams ir slaugytojams.  Konferencijos dėmesio centre - gydytojo specialisto ir šeimos gydytojo bendradarbiavimas, siekiant užtikrinti paciento gerovę gydymo ir slaugos metu.
Spalio 22 d. (penktadienis) 10.00 val. pradedama konferencijų salės (IVa. įėjimas pro VIP zoną) dalyvių registracija. 10.35 val. prasideda prisijungimas nuotolinės transliacijos žiūrovams. Konferencijai pirmininkaus Respublikinės Šiaulių ligoninės direktoriaus pavaduotojas medicinai  Gintaras Kramilius, Širdies ir kraujagyslių centro vadovė dr. Nora Kupstytė-Krištaponė bei Moters ir vaiko klinikos laikinai einanti vadovės pareigas Emilija Bogužienė. 
Konferencijos dalyvius pasveikins ir įžanginį žodį tars Respublikinės Šiaulių ligoninės  direktorė Česlova Špūrienė  ir Šiaulių miesto meras Artūras Visockas. Pranešimus skaitys lektoriai iš Šiaulių, Klaipėdos, Kauno ir Rygos (Latvija). 

Konferencijos PROGRAMA.

Respublikinės Šiaulių ligoninės inf.