BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


TARNYSTĖ VISUOMENEI ĮPRASMINTA KALĖDINIAME PARAMOS VAKARE

Data

2019 12 06

Įvertinimas
1
_D856506.jpg

 

 

Kultūros ir paramos tradicijų puoselėtojai gruodžio 3 d. rinkosi į Šiaulių Rotary klubo „Harmonija“ organizuojamą dešimtąjį Kalėdinį paramos vakarą. Valstybiniame Šiaulių dramos teatre vyravo šventinė nuotaika, skambėjo nuotaikinga vyrų vokalinio ansamblio „Quorum“ atliekama muzika, buvo dėkojama už dosnumą ir atjautą sergantiesiems. Renginio pabaigoje visiems susirinkusiesiems buvo įteikta po nedidelę simboline dovanėlę-padėką.

 

Organizuojami paramos renginiai, kurių tikslas padėti tiems, kuriems tuo metu labiausiai reikia, įprasmina Rotary šeimos pagrindinę vertybę – tarnystę bendruomenei. Pasaulyje Rotary narių – beveik milijonas, kurie savo atsidavimu ir tikėjimu, kad nieko nėra neįmanoma, sukuria mažus ir didelius stebuklus. Ne išimtis ir Šiaulių Rotary klubas „Harmonija“, kuris yra tik maža dalelytė didelės Rotary šeimos glėbyje, tačiau tarnystę visuomenei įprasmina gana prasmingomis iniciatyvomis. Artėjant šventiniam laikotarpiui, Rotary klubas „Harmonija“ kvietė atverti širdis geriems darbams ir padėti sergantiesiems. Per Kalėdinį paramos vakarą surinktos lėšos buvo paskirtos Respublikinės Šiaulių ligoninės Onkologijos klinikos ligoniams paremti.

„Šiandien mes susitikome dėl žmonių, sergančių onkologine liga. Siekdamas prisidėti prie sergančiųjų gerovės, klubas 10 metų rinko lėšas, inicijuodamas paramos akcijas, ir šiandien gali pasidžiaugti surinktais beveik 29 tūkst. eur. Per tą laiką suaukotos lėšos leido įsigyti 212 vnt. „port“ tipo kateterių. Implantuojamos sistemos „Porto-a-cath“ ypač efektyvios pacientams, gaunantiems chemoterapinį gydymą, jos leidžia ligoniams lengviau ištverti sunkų gydymą bei suteikia galimybę gydytis namuose.– renginio pradžioje kalbėjo Šiaulių Rotary klubo 2019–2020 m. prezidentė Giedrė Brazlauskaitė.

Prezidentė džiaugėsi, kad užsimezgusi tvirta draugystė su Respublikinės Šiaulių ligoninės Onkologijos klinika tik sustiprina siekį dar labiau stengtis padėti sergantiesiems. Renginio metu už nenutrūkstamą draugystę ir pagalbą dėkojo į renginį atvykęs laikinai einantis Onkologijos klinikos vadovo pareigas chemoterapeutas Aleksandras Petrauskas. Svečias pabrėžė, kad šios suaukotos lėšos skiriamos išskirtinai vienam tikslui – laikinai pilnai implantuojamiems kateteriams įsigyti.

Prezidentė G. Brazlauskaitė renginyje sakė: „Gyvenime pasitaiko labai sėkmingų ir sunkių minučių ir visada mes eidami į sceną galvojame, kaip parodyti, kaip papasakoti, kad tikrai tai vyksta, kad suaukotos lėšos pasiekia ligonį. Visada ieškojome tikrų istorijų ir šiandien netikėtai gavome laišką iš Šiaulių miesto moterų krūties patologijos asociacijos „Salvia“, kuriame labai jautriai atskleista moterų, išgyvenusių ir dar kovojančių su klastinga liga, tiesa.“

Nors laiško turinys privertė ne vieną nubraukti netikėtai pasirodžiusią ašarą, tačiau prezidentė priminė, kad paramos vakaras nėra liūdesio, jis džiaugsmo vakaras, todėl kiekvienais metais klubas stengiasi suteikti įsimintinų akimirkų visiems prisidėjusiems. Šiais metais ypatingą nuotaiką kūrė vyrų vokalinio ansamblio „Quorum“ parengta koncertinė programa, kuri kvietė nusikelti į nepakartojamą muzikinę ekskursiją skambant „The Lion Sleeps Tonight“ (Solomon Linda), „Snow is Falling“ (Shakin Stevens), „Wonderful Life“ (Black), „Baltas paukštis“ (Vytautas Kernagis) ir kt. gerai žinomiems kūriniams.

 

 

Šiaulių Rotary klubo „Harmonija“ informacija