BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Šventiniame ligoninės renginyje – receptų knygos pristatymas ir šventiniai sveikinimai

Data

2022 12 23

Įvertinimas
0
DSC00193.jpg

Gruodžio 22 d. Respublikinės Šiaulių ligoninės Chirurgijos klinikos konferencijų salė šurmuliavo nuo geros nuotaikos, apsikabinimų, šypsenų, sveikinimų artėjančių švenčių proga ir jaukios kalėdinės muzikos. Čia vyko Respublikinės Šiaulių ligoninės šventinis renginys „Tebūnie Kalėdos!“, kuris užbaigė gruodžio mėnesį vykusių renginių ciklą „Tebūnie šventės!“ ligoninės bendruomenei ir visuomenei (gruodžio mėnesį vykę renginiai – „Tegul skamba muzika!“ – bendras berniukų ir jaunuolių choro „Dagilėlis“ (choro vadovas R. Adomaitis) ir Respublikinės Šiaulių ligoninės mišraus choro „Musica vitae“ (choro vadovas R. Narkus) koncertas Respublikinės Šiaulių ligoninės bendruomenei ir visuomenei; „Tebūnie žvaigždynai!“ – pagrindinės ligoninės eglutės įžiebimo šventė ). Šventinio renginio metu pristatyta unikali ligoninės receptų knyga – „Šventiniai receptai“, apdovanoti iniciatyvoje „Kalėdoms – desertų ir skanėstų!“ dalyvavę skyriai, pristatytas sveikinimų filmukas „Šventiniai ligoninės reikalai 2022“, burtų keliu išdalinti krepšinio klubo „Šiauliai“ įsteigti abonementus į rungtynes 2023-iems metams. Jaukų renginį užbaigė kasmet puoselėjama, tradicija tapusi žvakės liepsnelės pasidalijimo ceremonija. Šv. Kalėdų giesmes ir gerai žinomos nuotaikingas dainas, atliko Respublikinės Šiaulių ligoninės mišrus choras „Musica vitae“ (choro vadovas R. Narkus). Atliekamiems kūriniams akomponavo akordeonistas J. Vozbutas (mokytoja M. Markevičienė), choro narys P. Jurgaitis.

Saldi Kalėdinė iniciatyva ir ligoninės receptų knyga

Gausiai susirinkusią ligoninės bendruomenę pasveikinęs vadovas visiems linkėjo sveikatos ir palaikančių žmonių šalia. „Praėję metai buvo geri ir pilni visko. Buvo šilti, buvo kitokie. Pirmiausiai noriu padėkoti, kad esate jūs. Be jūsų, be mūsų visų, nebūtų ligoninės. Pirmiausiai ačiū už šiuos metus, už tai, kad mes daug ką pasiekėme. Palinkėti noriu visiems kolektyvo nariams, kiekvienam iš jūsų, to, kas yra be proto brangu ir nenuperkama. Tai yra meilė, sveikata ir geri šilti žmonės šalia. Tai yra tie nuostabūs dalykai, kurie visada yra šalia mūsų ir yra labai labai brangūs. Ir, žinoma, linkiu ramybės jūsų šeimoms, mūsų bendruomenei. Tebūnie mūsų gyvenimuose muzika, žvaigždynai, tebūnie Kalėdas – kaip ir skambėjo mūsų šventinių gruodžio renginių pavadinimai“, – šiltais sveikinimais dalijosi Respublikinės Šiaulių ligoninės vadovas M. Pauliukas. 

Spalio mėnesio pabaigoje visi Respublikinės Šiaulių ligoninės centrai, skyriai, padaliniai buvo pakviesti dalyvauti iniciatyvoje „Kalėdoms – desertų ir skanėstų!“ ir dalintis šventiniais skanėstų receptais. Konkursui įvairūs ligoninės kolektyvai pateikė net 35 receptus, kurie nugulė į unikalią receptų knygelę – „Šventiniai receptai“. 200 knygos egzempliorių padalinta ligoninės skyriams.

Visa ligoninės bendruomenė buvo įtraukta renkant skaniausius, greičiausiai paruošiamus ir originaliausius kalėdinius receptus. Ir čia ligoninės darbuotojų įsitraukimas buvo itin aktyvus – 4 dienas trukusiame balsavime dalyvavo net 700 bendruomenės narių. Šventinio renginio metu skyriai apdovanoti šiose kategorijose:

  • už originaliausią kalėdinį skanėstą  „Kalėdinis meduolinis imbierinis namelis“ apdovanotas Echoskopijų skyrius;
  • už greičiausiai paruošiamą kalėdinį skanėstą „Migdolinis tinginys“ apdovanotas Konsultacijų skyrius;
  • už ypatingąjį kalėdinį skanėstą keksiukus  „Meilės vaisius“ apdovanotas Akušerijos skyrius.

Publikos simpatijų kategorijoje apdovanoti 2 skyriai:

  • Chirurgijos skyrius už kalėdinį skanėstą „Aguonų suflė“;
  • Psichiatrijos skyrius už kalėdinį skanėstą „Giedrės morkų pyragas“.

Sveikinimų filmas ir laimės šulinys

Kalėdinių skanėstų konkursas buvo ne vienintelė iniciatyva, kurioje dalyvauti buvo pakviesti ligoninės kolektyvai. Kaip ir praėjusiais, taip ir šiais metais, kuriant šventinę nuotaiką centrai, skyriai, padaliniai filmavo trumpus video, kuriuose sveikino vieni kitus ir visą ligoninės bendruomenę artėjančių švenčių proga. Net 13 skirtingų sveikinimų sujungti į vieną, 9 min. trukmės sveikinimų filmuką „Šventiniai ligoninės reikalai 2022“. Šį filmuką atskiromis dalimis bus galima pamatyti ir Respublikinės Šiaulių ligoninės socialinių tinklų paskyroje.

Respublikinės Šiaulių ligoninės direktorius ir vyriausioji slaugos administratorė Sigita Klimavičienė kvietė laimingų vokelių išsidalijimui. Juose ligoninės kolektyvai galėjo rasti ne tik saldžius sveikinimus, bet ir krepšinio klubo „Šiauliai“ įsteigtas dovanas – abonementus į rungtynes 2023-iems metams.

Žvakės liepsnelės pasidalijimas – kasmet puoselėjama tradicija

Kalėdinį Respublikinės Šiaulių ligoninės renginį užbaigė jautri ir daugelį metų gyvuojanti tradicinė žvakės liepsnelės pasidalijimo ceremonija, kurios metu ligoninės kapelionas kunigas T. Kedušis ir direktorius M. Pauliukas įžiebė pašventintą Kalėdinę žvakę ir pasidalijo šviesele su visa ligoninės bendruomene. „Šiandien girdėjome daug gražių giesmių, kurios skelbė Dievo užgimimą ir šventinį laikotarpį. Tegul žvakės liepsna praskaidrina mūsų gyvenimų rūpesčius, tamsas, mūsų klaidas ir visą ligoninės bendruomenę kviečiu ateiti uždegti kalėdines žvakeles ir pasidalinti su savo kolegomis, artimaisiais, tikėjimu, viltimi ir meile“, – džiaugtis gražiausių metų šventėmis kvietė Respublikinės Šiaulių ligoninės kapelionas kunigas T. Kedušis.

 

Respublikinės Šiaulių ligoninės informacija

Už nuotraukas dėkojame G. Merkevičiui nuotraukos, o daugiau renginio akimirkų rasite  Respublikinės Šiaulių ligoninės socialinių tinklų paskyroje