BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Startavo „Mindletic“ psichinės sveikatos programa ligoninės darbuotojams

Data

2021 06 15

Įvertinimas
1
Minletic.png
Respublikinės Šiaulių ligoninės darbuotojams pristatyta saugi ir anonimiška mobilioji programėlė, kurioje galima susikurti savo emocijų dienoraštį  ir stebėti emocinį balansą, naudotis personalizuotomis praktikomis, konsultuotis ir kalbėtis apie įvairius išgyvenimus su profesionalais.

Nuo praėjusiusios savaitės Respublikinės Šiaulių ligoninės Širdies ir kraujagyslių centro ir Anesteziologijos ir intensyviosios terapijos centro darbuotojai turi galimybę naudotis inovatyvia emocinės sveikatos stiprinimo programa „Mindletic“. Iniciatyvos tikslas – stiprinti darbuotojų emocinę sveikatą, paskatinti juos sąmoningai rūpintis savo savijauta, skirti daugiau dėmesio emociniam atsparumui.

Planuojama, kad teikiama paslauga truks 4 mėn., kurių metu darbuotojai turės galimybę anonimiškai reflektuoti esamus išgyvenimus remiantis Jeilio universiteto praktika, jungtis į anonimines emocinės sveikatos stiprinimo grupes fasilituojamas „Mindletic“ psichologų kurtais tiksliniais klausimais, gauti priminimus, šviečiamąjį turinį, naudotis raumenų relaksacijos ir kvėpavimo pratimais bei individualiai ir anonimiškai pasikonsultuoti su sertifikuotais psichologais nepriklausomai nuo klientų buvimo vietos video skambučio būdu. Tuo pačiu organizacijos mastu darbuotojai galės matyti nuasmenintus, agreguotus ir apibendrintus duomenis apie bendrą emocinį organizacijos klimatą bei dominuojančias temas, energijos ir malonių išgyvenimų tendencijas.

„Tai projektas, gimęs pirmosios pandemijos bangos metu, o šiandien vadinamas „Mindletic“  emociniu sporto klubu. Siekiame perteikti mintį, kad visada galime būti stipresni, negu esame šiandien – emocines būsenas galime tobulinti lygiai taip pat, kaip įvairių fizinių veiklų dėka puoselėjame kūną. Iš čia ir kilo programos pavadinimas. Emocine sveikata turėtumėme rūpintis lygiai taip pat, kaip profilaktiškai rūpinamės fizine higiena. „Mindletic“ programa nėra orientuota į trumpalaikius, malonius išgyvenimus. Mūsų vizija yra pasiūlyti žmogui siekti balanso tarp skirtingų išgyvenamų emocijų, nes bet kuri emocija turi vertę – padeda mums suvokti pasaulį, jį atpažinti, įgyvendinti atitinkamas užduotis, būti atidesniems, aktyvesniems, reaguoti į aplinką, formuoti savo elgseną savo paties ir socialinės aplinkos atžvilgiu. Su džiaugsmu Respublikinės Šiaulių ligoninės darbuotojams pristatome saugią ir anonimišką mobiliąją programėlę, kurioje galima susikurti savo emocijų dienoraštį  ir stebėti savo emocinį balansą, naudotis personalizuotomis praktikomis, konsultuotis ir kalbėtis apie įvairius išgyvenimus su profesionalais“, – programos pristatymo darbuotojams metu sakė Ieva Vaitkevičiūtė, projekto „Mindletic“ įkūrėja ir vadovė.

➡ Daugiau apie Mindletic veiklą čia: www.mindletic.com

Respublikinės Šiaulių ligoninės informacija