BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Šiaulių ligoninės korupcijos prevencijos akcijai – ministerijos apdovanojimas

Data

2016 09 13

Įvertinimas
0
DSC08898.JPG

Respublikinės Šiaulių ligoninė drauge su J. Janonio gimnazijos ir Gegužių progimnazijos moksleiviais ir pedagogais LR sveikatos apsaugos ministerijai pristatė antikorupcinę iniciatyvą „Ačiū, gydytojau“. Ši iniciatyva sulaukė sveikatos apsaugos ministerijos dėmesio ir mokyklų moksleiviai, drauge su iniciatyvos organizatoriais, pakviesti į LR Seimą, kur Tarptautinės korupcijos dienos proga bus ne tik apdovanoti, bet ir darbais papuoš Seimą.

Piešiniuose – dėkojimas gydytojams

Respublikinė Šiaulių ligoninė drauge su Šiaulių Gegužių progimnazija surengė rašinių konkursą „Ačiū, gydytojau!“.

Konkurse dalyvavo ketvirtų klasių moksleiviai. Progimnazijos direktorė Silvija Baranauskienė, konkurso koordinatė bei antikorupcinės iniciatyvos organizatorė direktorės pavaduotoja ugdymui Lina Lušienė, piešimo mokytoja Vita Zabarauskaitė pakvietė moksleivius piešiniuose išreikšti dėkingumą gydytojui, kurio pagalbos dažnam yra prireikę.

Visą rudenį moksleivių piešiniai buvo eksponuojami Respublikinės Šiaulių ligoninės Chirurgijos korpuso fojė prie įėjimo į didžiąją konferencijų salę, tad ją pamatyti galėjo ne tik medicinos personalas, bet ir pacientai bei jų artimieji.

Respublikinės Šiaulių ligoninės medicinos direktorė, laikinai einanti generalinio direktoriaus pareigas, Vaiva Makštutienė, dėkodama pedagogams už šią iniciatyvą, sakė, jog moksleivių konkursas – puiki galimybė ugdyti jaunosios kartos gebėjimą dėkoti gydytojui už jo nelengvą darbą nuoširdžiai, nežeminant nei jo, nei savo garbės ir orumo.

Dėkingumo žodžiai gydytojams

Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos gimnazistai, laikraščio „Tebūnie šviesa“ jaunieji žurnalistai, jau antrą kartą rengė rašinių konkursą antikorupcijos sveikatos apsaugos sistemoje tema. Praėjusiais metais už ugdymą asmenybių, laisvų nuo korupcijos, bei dalyvavimą rašinių konkurse šios iniciatyvos dalyviai buvo apdovanoti diplomais.

Ir šį kartą penkių konkurso autorių rašiniai pripažinti nugalėtojais ir pristatyti LR sveikatos apsaugos ministerijos Korupcijos prevencijos skyriaus surengtai antikorupcinių iniciatyvų atrankai. Pritarus J. Janonio gimnazijos direktoriui Rimui Budraičiui, profesijos patarėja Sigutė Stonkienė, lietuvių kalbos mokytojos Diana Žukauskienė, Asta Valavičienė ir Laimutė Samulionienė, ragino mokinius parašyti rašinius antikorupcijos sveikatos apsaugos sistemoje tema. Geriausi rašiniai nusiųsti konkurso organizatoriams ir vėl susilaukė įvertinimo.

Rašinių konkurso „Ačiū, gydytojau“ antikorupcinės iniciatyvos nugalėtojais tapo Juliaus Janonio gimnazijos II klasės gimnazistė Gabrielė Goštautaitė, Emilija Dilytė, II b klasė, Gintarė Skėrytė, II klasė, Vaiva Melinytė, III d klasė ir Andrėja Vasiliauskaitė, III klasė. Mokiniai rašiniuose išsakė daug nuoširdaus dėkingumo gydytojams ir smerkė sovietmečio atgyveną korupciją.Trečios klasės gimnazistės Andrėjos Vasiliauskaitės rašinyje išsakyta viltis gyventi be korupcijos: „Visada tikėjau ir tikėsiu, kad yra daug gydytojų, kurių širdis džiugina ne kyšiai, o pacientų šypsenos bei gražūs žodžiai, kad jiems užtenka žinoti, jog jie kuria gražesnį pasaulį su vis daugiau laimingų ir sveikų žmonių jame. Tokiam žmogui išeidama visada iš širdies pasakysiu: „Ačiū, Gydytojau“. Gegužių progimnazijos IV klasės moksleivių piešiniai, puošę Respublikinės Šiaulių ligoninės Chirurgijos korpuso fojė, pelnė įvertinimą ir iškeliavo į LR Seimą.

Zita KATKIENĖ
VšĮ Respublikinės Šiaulių ligoninės
viešųjų ryšių specialistė