BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Rūbinių veiklos pradžia Šiaulių ligoninėje

Data

2022 09 21

Įvertinimas
0
19ae2bbe-b672-4013-b08e-a24bf911a35a--2019-1219_mawa_european-space-saving-hangers_essential-starter-kit_2x1_james-ransom-051.jpg

Nuo rugsėjo 21 d. Respublikinės Šiaulių ligoninės padaliniuose atnaujina veiklą rūbinės, skirtos lankytojų ir ambulatorinių pacientų lauko drabužiams saugoti.

➡ Rūbinė I-ame terapijos korpuse (V. Kudirkos g. 99). Rūbinėje pasikabinus rūbus nusileidus į rūsį (0 aukštą) tuneliu galima pasiekti Chirurgijos korpuso skyrius, Tuberkuliozės ir plaučių ligų klinikos skyrius, Nefrologijos skyrių ir Ausų, nosies, gerklės ligų skyrių, Suaugusiųjų infekcinių ligų skyrių.

Rūbinė Onkologijos klinikoje (Darželio g. 10).

➡ Rūbinė Moters ir vaiko klinikoje (Architektų g. 77). Įėjus pro centrinį įėjimą, rūbinėje pasikabinus lauko rūbus galima pasiekti:

         – Vaikų ligų skyrių šia seka: pasukti į kairę link Vaikų skubios medicinos pagalbos ir intensyviosios terapijos centro, jį parėjus liftu ar laiptinėje pakilti į 2 aukštą);

         – Suaugusiųjų reabilitacijos skyrių šia seka: pasukti į kairę, tada praėjus Vaikų skubios medicinos pagalbos ir intensyviosios terapijos centrą, 2 aukšte.

Primename, kad

  • draudžiama ligoninėje vaikščioti su paltais, striukėmis ir kitais išoriniais lauko rūbais, todėl kviečiame atvykus į ligoninę naudotis rūbinių paslaugomis kasdieną 8–19 val. Ieškant Jums reikiamo skyriaus sekite informacinėmis nuorodomis;
  • kai skyriuje užfiksuotas COVID-19 ligos protrūkis, pacientų lankymas ribojamas. Tokiais atvejais, prašome pacientui skirtą siuntinį palikti rūbinės darbuotojui.

Esant nesusipratimams skambinti telefonu: 8 (41) 553 324.

Respublikinės Šiaulių ligoninės informacija