BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Respublikinės Šiaulių ligoninės direktore paskirta Česlova Špūrienė

Data

2021 07 14

Įvertinimas
0
Ligonine_2.jpg

Sveikatos apsaugos ministro Arūno Dulkio įsakymu nuo liepos 13 d. laikinai Respublikinės Šiaulių ligoninės direktoriaus pareigas užims Česlova Špūrienė, kol į šias pareigas, viešo konkurso būdu, bus priimtas naujas Respublikinės Šiaulių ligoninės direktorius. Medikė iki 2019 metų pabaigos vadovavo Santaros klinikų Medicininio audito skyriui, taip pat dirbo Akušerijos ir ginekologijos centro gydytoja konsultante, akušere ginekologe. Č. Špūrienė su Respublikinės Šiaulių ligoninės veikla ir situacija po įvykusios nelaimės susipažino jau anksčiau, kai Sveikatos apsaugos ministro įsakymu mėnesiui (nuo gegužės 24 d. iki birželio 23 d.) buvo paskirta laikinąja ligoninės administratore.

Sprendimas Č. Špūrienę laikinai paskirti Respublikinės Šiaulių ligoninės vadove priimtas po to, kai remiantis Sveikatos apsaugos ministro nutarimu liepos 12 d. iš užimamų pareigų atšauktas Respublikinės Šiaulių ligoninės direktorius Remigijus Mažeika.

Ligoninės direktorius į darbą priimamas viešo konkurso būdu penkeriems metams. Darbo sutartį su gydymo įstaigos direktoriumi sudaro ir nutraukia sveikatos apsaugos ministras. Įstaigos vadovas turi pareigą užtikrinti įstaigos įstatuose įtvirtintų funkcijų vykdymą.

Respublikinės Šiaulių ligoninės informacija