BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Respublikinėje Šiaulių ligoninėje mobingas netoleruojamas!

Data

2019 10 29

Įvertinimas
0
75412238_1385636341587144_4583035743294717952_n.jpg

Pastarųjų dienų įvykiai, kai iš gyvenimo pasitraukia jaunas gydytojas,  priverčia mus, Respublikinės Šiaulių ligoninės medikus, atkreipti dėmesį į svarbią, tačiau ilgai ignoruotą problemą. Mes akcentuojame, kad Respublikinėje Šiaulių ligoninėje nebus toleruojamas joks fiziškai ar psichologiškai agresyvus elgesys kito asmens atžvilgiu.

Iki šiol ligoninėje jau buvo rengiami konfliktų sprendimo ir emocinio intelekto mokymai, tačiau dabar ši tema   tampa prioritetetinė. Artimiausiu metu atliksime visų ligoninės padalinių emocinės gerovės tyrimą ir, pradedant nuo sudėtingiausių skyrių, per ateinančius metus visoje ligoninėje įvykdysime mobingo prevencijos, bendravimo ir konfliktų sprendimo mokymus bei imsimės kitų reikiamų priemonių, kad mūsų specialistai galėtų džiaugtis, dirbdami psichologiškai sveikoje atmosferoje.

Norime akcentuoti ir visuomenės požiūrio svarbą medikų emocinei sveikatai. Nors pacientai gydymo įstaigoje yra lengvai pažeidžiami, tačiau būtent medikai dažnai verbaliai ar net fiziškai nukenčia savo darbo vietoje. Esant didžiulei atsakomybei bei dideliems darbo krūviams, toks pacientų elgesys neabejotinai didina medikų patiriamo streso ir su tuo susijusių išeičių neigiamą krūvį.

Tik suprasdami ir padėdami vieni kitiems galime kurti visokeriopai sveikatą tausojančią aplinką.