BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Respublikinė Šiaulių ligoninė pasirašė socialinės partnerystės sutartį su krepšinio klubu „Šiauliai“

Data

2022 11 17

Įvertinimas
0
Sutartis_2.jpg
Praėjusios savaitės pradžioje Respublikinės Šiaulių ligoninės vadovas M. Pauliukas spaudė ranką krepšinio klubo „Šiauliai“ direktoriui D. Slaninai – pasirašyta bendradarbiavimo sutartis, socialinės partnerystės pagrindu.

Praėjusios savaitės pradžioje Respublikinės Šiaulių ligoninės vadovas Mindaugas Pauliukas spaudė ranką krepšinio klubo „Šiauliai“ direktoriui Donatui Slaninai – pasirašyta bendradarbiavimo sutartis, socialinės partnerystės pagrindu. Abiejų organizacijų tikslas – plėtoti edukacinius, socialinius projektus, atliepiančius medicinos ir fizinio aktyvumo poreikius gydymo įstaigos bendruomenei ir pacientams. Taip pat dalintis gerąja patirtimi ir užtikrinti sveikatos priežiūros paslaugų prieinamumą krepšinio klubo žaidėjams.

M. Pauliuko teigimu, šios sutarties pasirašymas – jau kurį laiką plėtojamo bendradarbiavimo įprasminimas. „Tai ligoninės ir krepšinio klubo bendradarbiavimo pažymėjimas. Juk sąlyčio taškų turėjome ir iki šiol. Šiaulių sportininkai, krepšinio klubas „Šiauliai“ garsina miesto vardą – džiaugiamės galėdami būti to dalimi prisidėdami įvairiomis formomis. Tikimės, kad šios socialinės partnerystės fone ligoninės personalui ir pacientams turėsime galimybę padovanoti su šia sporto šaka susijusių edukacinių, fizinio aktyvumo iniciatyvų“, – mintimis dalijosi ligoninės vadovas.

„Stiprus vyrų ir moterų komandų „imunitetas“ yra viena iš pagrindinių sudedamųjų dalių klubui, kuris nori būti sėkmingas. Dėkojame direktoriui Mindaugui Pauliukui ir visai jo komandai, kuri supranta kaip svarbu laiku ir žaibiškai reaguoti bei palaikyti komandų funkcionalumą administruojant treniruočių ir rungtynių procesą viso sezono metu“, – pasiekta partneryste pasidžiaugė ir krepšinio klubo „Šiauliai“ direktorius D. Slanina.

Primename, kad krepšinio klubas „Šiauliai“ nuo 1994 m. dalyvauja Lietuvos krepšinio lygoje (LKL). Šiaulių komanda yra daugkartinė Lietuvos krepšinio lygos bronzos medalių laimėtoja.

Aukščiausia komandos užimta vieta LKL – trečioji vieta. Ant šios pakylos komandos žaidėjai per visą klubo istoriją lipo net devynis kartus. Komanda  rungtyniauja ir Europos Šiaurės krepšinio lygoje (ENBL), kurioje pernai iškovota antra vieta.

Respublikinės Šiaulių ligoninės informacija