copyright

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Respublikinė Šiaulių ligoninė atnaujina asmens sveikatos priežiūros paslaugų teikimą

Data

2020 08 12

Įvertinimas
0
468_31f03dbed5b376005276f1f8ce003c02.jpg

Šiaulių ligoninė jau gegužės mėnesį pradėjo atnaujinti karantino metu sustabdytų planinių asmens

sveikatos priežiūros paslaugų teikimą. Valstybinės ligonių kasos duomenimis, birželio mėnesį respublikos lygmens ligoninėse suteikta 56,2 procentai ambulatorinių asmens sveikatos priežiūros paslaugų, kurios apima ne tik specialistų konsultacijas, bet ir dienos chirurgijos, dienos stacionaro ir kitas paslaugas.

Tiesa, Respublikinė Šiaulių ligoninė šiek tiek lenkė kitas gydymo įstaigas ir birželio mėnesį įvykdė net 75,9 procentus ambulatorinių  planinių paslaugų ir net 84 procentus dienos chirurgijos ir ambulatorinės chirurgijos paslaugų. Na, o dienos stacionaras dirbo pilnu pajėgumu.

Gyventojai, turintys sveikatos sutrikimų, turi kreiptis į šeimos gydytojus, kurie įvertinę sveikatos būklę išduos siuntimą. Tuomet pacientas galės kreiptis į Respublikinės Šiaulių ligoninės specialistus. 

Ligoninės vadovybė pabrėžia, kad gydymo įstaigoje laikomasi visų nustatytų atsargumo ir apsaugos priemonių: medikai yra nuolat tikrinami dėl COVID-19. Tokiu būdu siekiama sudaryti saugią aplinką ir personalui, ir ligoninės pacientams.