BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Remigijus Mažeika laimėjo Respublikinės Šiaulių ligoninės vadovo konkursą

Data

2018 08 31

Įvertinimas
6
DSC06914.JPG
Konkursą į Respublikinės Šiaulių ligoninės generalinio direktoriaus pareigas laimėjęs Šiaulių teritorinės ligonių kasos vadovas Remigijus Mažeika į pareigas bus paskirtas tik patvirtinus jo patikimumą eiti įstaigos vadovo pareigas.

Respublikinės Šiaulių ligoninės vadovo konkursą laimėjo Remigijus Mažeika, šiuo metu einantis Šiaulių teritorinės ligonių kasos vadovo pareigas, pranešė Sveikatos apsaugos ministerija. Dalyvauti konkurse dokumentus buvo pateikę 8 pretendentai, iš jų 5 atvyko į konkursą.
Pagal šiuo metu galiojančią tvarką, artimiausiu metu bus išsiųstos reikiamos užklausos į specialiąsias tarnybas, kad šios pateiktų informaciją apie laimėtoją, ar jis galėtų pradėti vadovauti šiai įstaigai. Konkurso laimėtojas į pareigas bus paskirtas tik patvirtinus jo patikimumą eiti įstaigos vadovo pareigas.
Savo karjerą R. Mažeika pradėjo Tauragės centrinėje ligoninėje kaip terapeutas, o vėliau tapo Tauragės rajono centrinės ligoninės poliklinikos terapinio skyriaus vedėju. Turi ilgametės vadovavimo patirties, anksčiau užėmė Tauragės teritorinės ligonių kasos direktoriaus pareigas, o iki šiol vadovavo Šiaulių teritorinei ligonių kasai.
Kauno medicinos institute R. Mažeika įgijo gydytojo kvalifikaciją, o internatūros Vilniaus II ligoninėje metu - gydytojo terapeuto specialybę. Taip pat Kauno medicinos universitete įgijo visuomenės sveikatos vadybos ir biomedicinos magistro laipsnius.
Respublikinė Šiaulių ligoninė yra viena didžiausių šalyje, organizuojanti ir teikianti asmens sveikatos priežiūros paslaugas. Pripažinta moderniausiu Šiaurės Lietuvos sveikatos paslaugų centru, kuriame įsikūrę 18 padalinių, 4 klinikos ir 3 centrai, dirba daugiau nei 2500 darbuotojų, o paslaugų kokybę užtikrina ISO vadybos sistema.