BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Pyragų diena ligoninėje

Data

2017 11 06

Įvertinimas
1
DSC00863.JPG
Pyragų diena Psichiatrijos klinikos vaikų ir paauglių psichiatrijos skyriui paremti

Respublikinės Šiaulių ligoninės Psichiatrijos klinikos bei Vaikų ir paauglių psichiatrijos centro  medikai surengė paramos akciją Pyragų dieną. Pietų valandą medikai skyrė šventei, kurios metu sunešė pačių kerptų konditerinių skanėstų, dėliojo juos ant stalų ir kvietė kolegas vaišintis pyragais, paaukojus lėšų labdarai.

Vaikų ir paauglių psichiatrijos centro vyriausioji slaugos organizatorė Genia Jankauskienė bei vaikų priežiūros darbuotoja Jolanta Staškuvienė ne tik kvietė koleges prisidėti prie šios akcijos, bet ir pačios kepė pyragus. Medikės džiaugiasi, jog beveik visos penkiolika kolektyvo narių ėmėsi pyragų kepimo bei pakavimo rūpesčių. Vaišintis pyragais ir aukoti labdarai galėjo medikai, dirbantys visuose Moters ir vaiko klinikos skyriuose. Klinikos medikės nusprendė, jog akcijos metu surinktas lėšas skirs Vaikų ir paauglių psichiatrijos centro relaksacijos kambario įrangai atnaujinti.

Nuotr.

Pyragų diena Psichiatrijos klinikos vaikų ir paauglių psichiatrijos skyriui paremti. (863, 866)

Zitos KATKIENĖS nuotr..

Zita KATKIENĖ

Respublikinės Šiaulių ligoninės

viešųjų ryšių specialistė

                                                                                        www.siauliuligonine.lt