BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Psichiatrijos klinikoje – žydėjimo šventė

Data

2017 06 02

Įvertinimas
0
DSC00258.JPG

Respublikinės Šiaulių ligoninės Psichiatrijos klinikos kiemelyje birželio 1 dieną surengta žiedų, dainų bei skaitymų popietė „Žydėjimu papuošime dienas“. Netrukus alyvomis ir kaštonų žiedais pasidabinusiame klinikos kiemelyje sužydės ir baltos lelijos, pasodintos skambant dainoms ir eilėms šalia kitų gėlyno žiedų.

Respublikinės Šiaulių ligoninės direktorė Ilona Pavlavičienė, pasveikinusi šventės dalyvius, padėkojo šventės organizatoriams ir pakvietė pradėti šventę, skirtą Atviros psichiatrijos mėnesiui. Psichiatrijos klinikos vyriausioji slaugos administratorė Laimutė Onutė Mikelevičienė pasveikinusi visus, susirinkusius į pirmąją gražią, su žydėjimu susijusią šventę, pristatė ir jos įkvėpėjus, klubo „Dvasinė šiluma“ kolektyvo narius, dovanojusius šventei ne tik skambių dainų pynę, bet ir gautą labdarą – baltų lelijų svogūnėlių, kurie ir buvo pasodinti kiemelio gėlyne. Dalyvavo šventėje ir Šiaulių kolegijos Sveikatos fakulteto studentės, būsimosios slaugytojos, P. Višinskio bibliotekos darbuotojos.

Šventės vedėja Psichiatrijos klinikos I poūmių būsenų skyriaus bendros psichiatrijos skyriaus vyresnioji slaugytoja Birutė Lazarevienė kvietė į sceną dainų atlikėjus, klubo „Dvasinė šiluma“ ansamblio narius, bei meninio žodžio puoselėtojus, tarp kurių, kaip šventės pabaigoje pastebėjo vyriausioji slaugos administratorė L. O. Mikelevičienė, šį kartą dauguma vyrai. Visi jie, šventės dalyviai ir organizatoriai, žengė tuo pačiu gėrio ir grožio keliu, suteikiančiu tvirtybės ir džiaugsmo sielai.

 

Zita KATKIENĖ
VšĮ Respublikinės Šiaulių ligoninės
viešųjų ryšių specialistė