BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Prof. Jelena Čelutkienė pradėjo darbą Respublikinėje Šiaulių ligoninėje

Data

2022 11 16

Įvertinimas
2
DSC05073.JPG
Respublikinės Šiaulių ligoninės Širdies ir kraujagyslių centro vadovės pareigas laikinai einanti prof. Jelena Čelutkienė pasiryžusi dirbti ne tik administracinį, bet ir gydomąjį darbą. (Zitos Katkienės nuotr.)

Respublikinės Šiaulių ligoninės Administracijos salytėje (V. Kudirkos g. 99C) lapkričio 18 d. (penktadienį) 11.00 val. vyks spaudos konferencija- Širdies ir kraujagyslių centro vadovės pareigas laikinai einančios prof. Jelenos Čelutkienės pristatymas. 

Konferencijoje dalyvaus:


Prof. Jelena Čelutkienė – laikinai vykdanti Respublikinės Šiaulių ligoninės Širdies ir kraujagyslių centro vadovės pareigas.

Mindaugas Pauliukas - Respublikinės Šiaulių ligoninės direktorius.

Prof. Jelena Čelutkinė laikinai Širdies ir kraujagyslių centro vadovės pareigas pradėjo vykdyti nuo lapkričio 9 dienos. Prieš tai ji dirbo Vilniaus Santaros klinikos Kardiologijos centre Krūvio mėginių laboratorijoje ir Konsultacijų poliklinikoje. Taip pat dirbo klinikos Širdies nepakankamumo kabinete. J. Čelutkienė yra specializuotų širdies nepakankamumo kabinetų Lietuvoje kūrimo iniciatorė. Jos dėka pradėjus kurti specializuotą pagalbos mechanizmą pacientams, sergantiems širdies nepakankamumu, buvo paruošti kardiologai ir slaugytojai, kurie specializuotųsi dirbdami su širdies nepakankamumu sergančiais pacientais, būtų susipažinę su geriausia užsienio šalių patirtimi.
Kardiologijos profesorė Jelena Čelutkienė aktyviai dalyvauja ir yra pripažinta tiek klinikinėje, mokslinėje, tiek visuomeninėje veikloje Europoje ir Lietuvoje. 2016 metais ji tapo Europos kardiologų draugijos Širdies nepakankamumo asociacijos valdybos nare. Trejus metus yra Lietuvos Kardiologų draugijos prezidentė. Jos veikla įvertinta. 2017 metais profesorei Jelenai Čelutkienei suteiktas Lietuvos metų kardiologės vardas. Už aktyvumą organizuojant renginius Lietuvos visuomenei, skirtus Europos širdies nepakankamumo dienai, Europos Širdies nepakankamumo asociacija profesorę Paryžiuje apdovanojo Aukso taure. 
Plačiau apie prof. J. Čelutkienės gyvenimą ir veiklą – spaudos konferencijoje. 


 

Zita Katkienė
Respublikinės Šiaulių ligoninės
viešųjų ryšių specialistė
Tel. (8 41) 399 654
Mob. 8 679 663 42
El.p. [email protected]