BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Pro memoriam gydytojai onkologei DALIAI TARBŪNIENEI 1945.11.29 – 2020.09.18

Data

2020 09 18

Įvertinimas
1
DSC05988.JPG

Po sunkios ilgalaikės ligos 2020 m. rugsėjo 18 d. Anapilin iškeliavo ilgametė Respublikinės Šiaulių ligoninės Onkologijos klinikos gydytoja akušerė ginekologė Dalia Tarbūnienė. Prieš metus ji buvo nutraukusi darbo sutartį su gydymo įstaiga, kurioje dirbo 41-erius metus.   
D. Tarbūnienė gimė 1945 m. lapkričio 29 d. Šiaulių mieste. 1953 metais pradėjo mokytis V. Kudirkos vidurinėje mokykloje. Nuo mažens svajojo būti gydytoja. Būdama 17 metų įsidarbino sanitare tuometiniame Šiaulių Onkologijos dispanseryje  bei toliau tęsė mokslus. 1964 metais įstojo į anuometinio Kauno medicinos instituto Gydomąjį fakultetą ir jį baigusi 1971 metais įsidarbino tame pačiame Šiaulių Onkologijos dispanseryje onkologe ginekologe.
Gydytojai teko dirbti ne tik fiziškai, bet ir psichologiškai sunkų onkologo darbą. Jau antraisiais darbo metais jaunai gydytojai teko stoti prie operacijų stalo ir pačiai operuoti arba asistuoti operuojančiam chirurgui. Šį darbą gydytoja dirbo iki 2005 metų, kai įvyko ligoninės reorganizacija ir onkologinės ligonės pradėtos operuoti Moters ir vaiko klinikoje. Nuo tada gydytojai teko dirbti Onkologijos klinikos Konsultacijų poliklinikoje onkologe hemoterapeute, akušere-ginekologe.
Gydytojos darbą labai vertino kolegos, personalas ir, žinoma, pacientės, iš kurių gaudavo daug padėkų. Šiaulių miesto savivaldybės meras Artūras Visockas D. Tarbūnienei įteikė padėką ir fotoalbumą asmeninio jubiliejaus proga už pasiaukojamą daugiau nei keturių dešimtmečių darbą su onkologinėmis ligomis sergančiais pacientais.
1968 metais su klasės draugu Ričardo Tarbūnu sukūrė šeimą. Jiedu susilaukė sūnaus Liutauro ir dukrelės Lauros, kurie padovanojo keturis anūkus.
Dalia Tarbūnienė labai mėgo savo darbą, laisvalaikiu daug keliaudavo, skaitydavo knygas, mėgo vairuoti mašimą ir mėgo greitį. 
Šviesus gydytojos Dalios Tarbūnienės atminimas bus ilgai gyvas visų ją pažinojusių širdyse.