BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Pro memoria Netekome gydytojos onkologės chemoterapeutės Nijolės Šatkauskienės

Data

2021 10 28

Įvertinimas
3
DSC02527.JPG

 

                                                                             Nijolė Šatkauskienė

                                                                        (1950-12-21 – 2021-10-27)


Su giliu liūdesiu pranešame, kad po sunkios ligos Amžino poilsio išėjo Respublikinės Šiaulių ligoninės Onkologijos klinikos Chemoterapijos skyriaus vedėja Nijolė Šatkauskienė, palikusi didžiulį netekties skausmą ne tik buvusių kolegų, bet ir artimųjų, buvusių pacientų širdyse. 
N. Šatkauskienė gimė 1950 metų gruodžio 21 d. Anykščiuose. 1974 metais baigė Kauno valstybinį medicinos universitetą ir įgijo gydytojo terapeuto kvalifikaciją. 
Respublikinės Šiaulių ligoninės Onkologijos klinikoje pradėjo dirbti 1978 m. rugsėjo 1 d.
Nuo 2001 metų spalio 1 dienos tapo onkologijos klinikos Chemoterapijos skyriaus vedėja. Šiose pareigose gydytoja dirbo iki darbo sutartis nutraukimo dienos.  
Už pagarbą Hipokrato priesaikai, ilgametį darbą ir atsidavimą savo profesijai gydytojai Nijolei Šatkauskienei 2015 metų spalio 27 dieną buvo skirta Šiaulių miesto savivaldybės mero padėka, o prieš pasibaigiant darbo sutarčiai, šių metų liepos 22 dieną,  gydytojos darbas įvertintas Respublikinės Šiaulių ligoninės direktorės padėka ir  Respublikinės Šiaulių ligoninės nusipelniusio darbuotojo ženkliuku.  
Dėl gydytojos netekties nuoširdžiai liūdi ligoninės bendruomenė ir užuojautą skiria ligoninės gydytojams vyrui Juozui Šatkauskui ir sūnui Mindaugui Šatkauskui bei jų artimiesiems, visiems šeimos nariams. Liūdime kartu su artimaisiais ir tikime, kad šviesus velionės atminimas išliks visų pažinojusių bei pacientų atmintyje.

Ligoninės bendruomenė

Velionės kūnas bus pašarvotas spalio 30 d. , šeštadienį nuo 15.00 val. Gedulo namuose (Tilžės g. 200). Sekmadienį 8.00 val. šv. mišios bus aukojamos Šiaulių katedroje. Sekmadienį 12.00 val. atsisveikinimas su velione. Laidojama  Donelaičio kapinėse.