BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Pranešimas žiniasklaidai. Vaikų priimamasis keliamas į kitas patalpas

Data

2017 06 08

Įvertinimas
0
kameros2.jpg

Respublikinės Šiaulių ligoninės Moters ir vaiko klinikos (Architektų g. 77) Vaikų konsultacijų poliklinikos salėje birželio 9 d. (penktadienį) 10.00 val. spaudos konferencija dėl „Viešosios įstaigos Moters ir vaiko klinikos ( Architektų g. 77., Šiauliai) Vaikų priėmimo-skubiosios pagalbos skyriaus investicijų projekto“ pradedamų rekonstrukcijos darbų.

 

Konferencijoje dalyvaus:

Respublikinės Šiaulių ligoninės medicinos direktorė, laikinai einanti generalinio direktoriaus pareigas, Vaiva MAKŠTUTIENĖ;

Infrastruktūros direktoriaus pavaduotojas Moters ir vaiko klinikoje, projekto vadovas Jonas GROSAS.

Moters ir vaiko klinikos Vaikų priėmimo, skubiosios diagnostikos ir intensyvios slaugos skyriaus vedėja Liuda Gražina BEKERIENĖ.

 

Birželio 14 d. bus pradedamas įgyvendinti investicijų projektas „VšĮ Respublikinės Šiaulių ligoninės Moters ir vaiko klinikos (Architektų g. 77, Šiauliai) Vaikų priėmimo-skubiosios pagalbos skyriaus rekonstrukcija“. Dėl rekonstrukcijos darbų Vaikų priimamasis laikinai keliamas į kitas patalpas.

 

Bendra investicijų projekto vertė: 1216 tūkst. Eur

2016 m. panaudota 258 tūkst. Eur, įsigyta įvairios medicinos įrangos rinkinių. Likusi medicinos įranga bus perkama 2018 m.

2017 m. LR SAM iš VIP skyrė 500 tūkst. Eur. rekonstrukcijos darbams atlikti.

Įvykdžius viešuosius pirkimus 2017-05-31 buvo sudaryta rangos darbų sutartis su UAB „Virdaleka“. Rekonstrukcijos darbai prasidės birželio mėn. viduryje ir tęsis 15 mėnesių. Planuojama suremontuoti apie 833 m2 Vaikų priėmimo-skubiosios pagalbos skyriaus patalpų.

Zita KATKIENĖ
VšĮ Respublikinės Šiaulių ligoninės
viešųjų ryšių specialistė