BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Pranešimas žiniasklaidai. Šiaulių ir Kauno kardiologai kviečia į trečiąją jungtinę konferenciją

Data

2017 09 19

Įvertinimas
0
kameros.jpg

Į jau trečią kartą vyksiančią jungtinę Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU MA) Kardiologijos klinikos, Kauno krašto kardiologų draugijos ir Respublikinės Šiaulių ligoninės Širdies ir kraujagyslių centro konferenciją kardiologai rinksis rugsėjo 22 d. (penktadienį) 13.30 val.  Šeduvos malūno konferencijų salėje (Šeduva, Radviliškio raj.)

Konferenciją atidarys bei įžanginį žodį tars LSMUL prof. habil. dr. R. Žaliūnas ir prof. habil. dr. R. Benetis.

Bus perskaityti  pranešimai, remiantis klinikiniais atvejais, kuriuos pristatys ir Šiaulių, ir Kauno kardiologijos specialistai. Pranešimą „Intervencinė kardiologija“ skaitys RŠL gydytojas kardiologas Vytenis Tamakauskas ir LSMUL doc. G. Jaruševičius. Klinikiniais atvejais, kurių metu pacientams gydyti buvo taikyta echokardiografija, pasidalins RŠL intervencinė kardiologė Aušra Dambrauskaitė ir LSMUL gydytoja A. Vaitiekienė. Apie klinikinę kardiologiją, remdamasi klinikiniais atvejais, kalbės RŠL gydytoja kardiologė Dovilė Dovidaitienė ir  LSMUL gydytoja R. Verseckaitė.

Kardiologijos specialistai dalinsis ir kardiologijos aktualijomis bei naujienomis iš kongresų. RŠL gydytojas anesteziologas-reanimatologas skaitys pranešimą „Aktualūs ŪIS gydymo klausimai intensyviosios terapijos skyriuje“. LSMUL dr. D. Žaliaduonytė-Pekšienė pristatys naujausias širdies nepakankamumo gydymo galimybes. RŠL Širdies ir kraujagyslių centro vadovė dr. Nora Kupstytė pasidalins naujienomis iš Europos Hipertenzijos draugijos kongreso.

LSMUL prof. R. Šlapikas aptars naujienas iš Europos kardiologų draugijos kongreso. Prof. A. Puodžiukynas pristatys naujienas iš EHRA kongreso. Apie Fabry ligos aktualijas Lietuvoje kalbės LSMUL doc. J. Plisienė. Taip pat pranešimus skaitys LSMUL kardiologijos specialistai doc. O. Gustienė, doc. V. Matijošaitis, dr. E. Urbanavičienė.