BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


PRANEŠIMAS ŽINIASKLAIDAI Respublikinėje Šiaulių ligoninėje sekmadienį bus vakcinuojami pirmieji medikai, dirbantys su COVID-19

Data

2020 12 26

Įvertinimas
0
konferencija.jpg

Zita KATKIENĖ
Respublikinės Šiaulių ligoninės
viešųjų ryšių specialistė
www.siauliuligonine.lt
Respublikinėje Šiaulių ligoninėje, (V. Kudirkos g. 99C) prie įėjimo į pagrindinį korpusą  gruodžio 27 d. (sekmadienį) 8.30 val. vyks spaudos konferencija dėl pirmųjų medikų skiepijimo nuo coronaviruso.
Į Respublikinę Šiaulių ligoninę, kaip ir visas penkias šalies ligonines, kuriose gydomi sunkiausios būklės COVID-19 sergantys ligoniai, vakciną preliminariai planuojama atvežti šeštadienio vakarą. Tik gavę vakciną gydymo įstaigos vadovai spręs, kada bus skiepijami pirmieji darbuotojai, dirbantys su COVID-19 ligoniais. Jei situacija keistųsi, gali pasikeisti ir spaudos konferencijos laikas – apie tai būsite informuojami.