BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Pranešimas žiniasklaidai. Konferencija, skirta Pasaulio ir Europos organų donorystės dienai paminėti

Data

2017 10 10

Įvertinimas
0
mikrofonai.jpg

Respublikinės Šiaulių ligoninės Chirurgijos korpuso salėje (V. Kudirkos g. 99C) didžiojoje konferencijų salėje spalio 13 d. 14.00-16.00 val.  Nacionalinio transplantacijos biuro atstovai rengia konferenciją, skirtą Pasaulio ir Europos organų donorystės dienai paminėti.

Apie Respublikinės Šiaulių ligoninės indėlį į organų donorystės procesą papasakos medicinos direktorė Vaiva Makštutienė ir Nacionalinio transplantacijos biuro organų donorystės koordinatorė Respublikinėje Šiaulių ligoninėje, Chirurgijos reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus anesteziologė-reanimatologė Stasė Sergedaitė.

Gerbiami žiniasklaidos atstovai,

Jūs turėsite unikalią galimybę išgirsti, kaip vyksta organų donorystės procesas, kodėl kiekvienam svarbu žinoti pagrindinius dalykus apie organų donorystę.

Sužinosite, kas svarbaus vyksta Šiaulių regione, galėsite pabendrauti su gydytojais, ruošiančiais organų donorus – kas jiems yra svarbiausia šiame darbe.

Taip pat turėsite galimybę pakalbinti žmones, gyvenančius su transplantuotais organais.

Renginio pabaigoje žiniasklaidos atstovams bus suorganizuotas vizitas į Respublikinės Šiaulių ligoninės Chirurgijos reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyrių bei  Anesteziologijos ir operacijų skyrių. Tai vietos, kuriose vyksta nepaprastai svarbūs procesai, kurių įprastai nematome.

Būtume dėkingi, jei apie dalyvavimą informuotumėte, registruodamiesi adresu [email protected] iki  š. m. spalio 12 d. arba telefonu +370 5 279 6096.