BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Pranešimas žiniasklaidai. Konferencija „Onkologinių pacientų gydymo ir slaugos aktualijos“

Data

2017 05 24

Įvertinimas
0
mikrofonai.jpg

Respublikinės Šiaulių ligoninės Onkologijos klinikos (Darželio g. 10) konferencijų salėje gegužės 25 d. (ketvirtadienį) nuo 13.00 val. iki 17.00 val. vyks mokslinė-praktinė konferencija „Onkologinių pacientų gydymas ir slaugos aktualijos“, kurią rengia Onkologijos klinika bei Šiaulių valstybinės kolegijos Sveikatos fakultetas.

Konferencija skirta gydytojams ir slaugytojoms. Jom metu bus akcentuotas onkologinių pacientų gydymo sudėtingumas bei gydymo priešnavikiniais vaistais ir naudojant Porto kateterius subtilybės.

Porto tipo kateterius pristatys gydytoja Natalija Staliūnienė. Pranešimą „Pilnai implantuojamo centrinės venos Porto kateterių panaudojimo aktualijos“ skaitys Onkologijos klinikos Chemoterapijos skyriaus vyresnioji slaugos administratorė slaugytoja Kristina Burbienė. Onkologijos klinikos Konsultacijų poliklinikos vedėja gydytoja chemoterapeutė Judita Filipauskienė skaitys pranešimą „Priešnavikinių vaistų galimos šalutinės reakcijos ir jų sprendimo būdai“. Onkologijos klinikos vyriausioji slaugos administratorė slaugytoja Daiva Juškevičienė kalbės apie Sergančiųjų pažengusios stadijos vėžiu slaugą.

Konferencijos dalyviai ne tik įgis žinių apie Porto kateterius, sužinos kaip juos prižiūrėti, bet ir pagilins žinias apie onkologinių pacientų gydymo specifiškumą bei apie priešnavikinių vaistų šalutines reakcijas ir jų valdymą, gebės tenkinti sunkiai sergančiųjų interesus ir padėti jiems.

Zita KATKIENĖ
VšĮ Respublikinės Šiaulių ligoninės
viešųjų ryšių specialistė