BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Pranešimas žiniasklaidai. Atviros psichiatrijos mėnesio renginiai P. Višinskio bibliotekoje

Data

2017 09 24

Įvertinimas
0
mikrofonai.jpg

Respublikinės Šiaulių ligoninės Psichiatrijos klinikos rengiamas Atviros psichiatrijos mėnuo miesto gyventojus kviečia į Šiaulių apskrities Povilo Višinskio biblioteką, kur veikia ne tik pacientų ir jų šeimos narių rankdarbių paroda, bet vyksta ir mokymai bei anoniminės ir nemokamos konsultacijos.

Bibliotekos lankytojai jau gali apžiūrėti pacientų ir jų artimųjų rankdarbių bei piešinių parodą. Parodos pristatymas bei muzikos ir skaitymų valanda „Sugalvok man vakarą su žiburiu“ vyks spalio 1 dieną nuo 12.00 iki 15.00 val. Renginio metu dailininkė Vita Žabarauskaitė  mokys piešti mandatas, vyks spalvų terapijos užsiėmimai.

Vyks ir pacientų konsultacijos bei mokymai. Apie sveikatos ir socialinių paslaugų prieinamumą rengininio dalyvius konsultuos Psichiatrijos klinikos vyriausioji slaugos administratorė Laimutė Onutė Mikelevičienė. Pacientų teisės klausimais konsultuos Respublikinės Šiaulių ligoninės teisės skyriaus specialistė Ernesta Kalainytė.

Viso Atviros psichiatrijos mėnesio metu pacientų konsultacijos ir mokymai vyks Šiaulių apskrities Povilo Višinskio bibliotekoje. Bendrosios praktikos slaugytoja Genovaitė Milišiūnienė konsultuos pacientų hospitalizavimo, mokamų paslaugų bei ambulatorinės konsultacijos klausimais, aptars apsvaigimo nuo alkoholio ir narkotinių medžiagų tyrimo principus. Zita Ašmantienė kalbės apie užimtumo terapijos naudą. Ona Keserauskaitė pristatys pagalbos sergantiems depresija galimybes, Kristina Liaudinskienė teiks anonimines ir nemokamas konsultacijas apie psichiatrines krizes, mokys, kaip atpažinti ir kur kreiptis pagalbos psichiatrinės krizės atveju.