BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Per karščius ligoninėje daugėja pacientų

Data

2017 07 20

Įvertinimas
0
mikrofonai.jpg

Respublikinės Šiaulių ligoninės Administracijos salytėje (V. Kudirkos g. 99) liepos 21 d. (penktadienį) 11.00 val. spaudos konferencija apie karščių keliamus pavojus žmogaus sveikatai.

Savaitgalyje sinoptikai prognozuoja karščius, kurių visi išsiilgę. Dažnas poilsiui rinksis paplūdimius, dirbs lauke. Poilsiaudami, iškylaudami žmonės dažnai praranda budrumą ir neišvengia saulės ir karščių keliamų pavojų bei sveikatos sutrikimų, dėl kurių prireikia ir medikų pagalbos. Per karščius gydymo įstaigose daugėja ligonių, ištiktų dehidratacijos, kraujotakos bei širdies veiklos sutrikimų, odos nudegimų saulėje. Kaip išvengti karščių keliamų problemų ir poilsio nepaversti sveikatos sutrikimu spaudos konferencijoje kalbės įvairių specialybių gydytojai.

Konferencijoje dalyvaus:

Antanas PAULIUKAS, Respublikinės Šiaulių ligoninės medicinos direktoriaus pavaduotojas, laikinai einantis generalinio direktoriaus pareigas, chirurgas.

Kęstutis DAINIUS, Neurologijos skyriaus gydytojas neurologas.

Danutė ANDRULIENĖ, II kardiologijos skyriaus vedėja, gydytoja kardiologė.

Indrė DOMARKAITĖ- JAKOVLEVĖ, laikinai einanti Odos ir veneros ligų centro vedėjos pareigas gydytoja dermatovenerologė.

Zita KATKIENĖ
VšĮ Respublikinės Šiaulių ligoninės
viešųjų ryšių specialistė