BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Pasveikinti ligoninėje pradėję dirbti jauni gydytojai

Data

2019 11 11

Įvertinimas
0
20191107_082605.jpg
Respublikinės Šiaulių ligoninės direktorius Remigijus Mažeika (iš kairės), gydytoja psichiatrė Viktorija Tamošaitytė, onkologas chemoterapeutas Aleksandras Petrauskas, pavaduotoja medicinai Vaiva Makštutienė, Vaikų ir paauglių psichiatrijos skyriaus vedėja Silvija Gauronskytė, skubios medicinos gydytojas Marius Ellikas. (Zitos KATKIENĖS nuotr.)

Zita KATKIENĖ

Respublikinės Šiaulių ligoninės

viešųjų ryšių specialistė

www.siauliuligonine.lt

Respublikinės Šiaulių ligoninės Chirurgijos korpuso didžiojoje konferencijos salėje rengiami medikų gamybiniai pasitarimai, kurių metu ne tik aptariamos svarbiausios problemos, bet ir pasidalinama gydymo įstaigos pasiekimais, pasveikinami labiausiai nusipelnę darbuotojai. Šį kartą ligoninės direktorius Remigijus Mažeika bei pavaduotoja medicinai Vaiva Makštutienė  pasveikino rugsėjo mėnesį mediko karjerą  ligoninėje pradėjusius jaunus gydytojus.

Psichiatrijos klinikos Vaikų ir paauglių psichiatrijos skyriaus kolektyvą pradžiugino žinia apie  jaunos psichiatrės Viktorijos Tamošaitytės atėjimą į skyrių.

„Nuoširdžiai apsidžiaugiau, kai man paskambino klinikos vadovė ir pranešė, kad į skyrių ateina jauna kolegė Viktorija. Jau įsitikinome, kad tai - aukštos moralės, mylinti vaikus ir savo darbą specialistė, aktyviai įsitraukusi į veiklą“, - kalbėjo skyriaus vadovė Silvija Gauronskytė ir neslėpė džiaugsmo, kad pagerės Šiaulių apskrities vaikams psichiatrijos pagalba, o Viktorijai palinkėjo kuo didžiausios sėkmės.

Antros  gydytojos psichiatrės šiame skyriuje labai reikėjo. Ligoninės vadovas R. Mažeika akcentavo, jog vedėja dirbo skyriuje viena, be atostogų jau daugybę metų. Tad nuo šiol jau turi kolegę, kuri galės ir vaduoti, ir pasitarti bus su kuo.  

Iš Vilniaus į Šiaulius dirbti ir gyventi atvykusi jauna gydytoja Viktorija padėkojo kolektyvui už  šiltą priėmimą ir pasidžiaugė puikiu kolektyvu.

Pasveikintas ir ligoninės Skubiosios pagalbos-priėmimo skyriaus koordinatorius, skubios medicinos gydytojas Marius Ellikas. Jis jau ne naujokas ligoninėje –  čia atliko ir rezidentūrą.  Pasak V. Makštutienės, startavęs skyriuje rugsėjo mėnesį, spalyje Marius jau dirbo skubiosios pagalbos koordinatoriumi. Jaunam specialistui  patikėta didelė atsakomybė: skubi diferencinė diagnostika, kur, pasak vadovės, yra daug psichologinės įtampos tarp pacientų, jų artimųjų ir medikų.  

„Dėkoju gydytojai Vaivai, ligoninės direktoriui už pasitikėjimą. Noriu padėkoti už visų jūsų būsimą kantrybę dėl mano klaidų, kurių tikrai pasitaikys, tačiau esu įsitikinęs, kad viskas seksis labai puikiai“, - prisistatydamas kalbėjo jaunas ir perspektyvus gydytojas Marius.

Pasveikintas ir Onkologijos klinikos gydytojas onkologas chemoterapeutas Aleksandras Petrauskas, kurio atėjimas taip pat labai palengvino klinikos gydytojų darbo krūvius. Jaunam specialistui pasitikėjimas parodytas didžiulis – jam patikėta laikinai eiti Onkologijos skyriaus vedėjo pareigas bei Onkologijos klinikos vadovo pareigas. A. Petrauskui palinkėta didžiulės sėkmės ir renkantis doktorantūros studijas. Jaunas gydytojas taip pat nedaugžodžiavo – trumpai padėkojo už pasitikėjimą.