BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Paminėta Pasaulinė neišnešiotų naujagimių diena

Data

2020 11 19

Įvertinimas
0
ankstukai.jpg
Moters ir vaiko klinikos Naujagimių skyriaus koordinatorė V. Aleksandravičienė (antra iš dešinės), Naujagimių skyriaus slaugos administratorė E. Durstinaitė ir skyriaus pacientai neišnešiotukai dvynukai su tėveliais.

Respublikinės Šiaulių ligoninės Moters ir vaiko klinikos Naujagimių skyriuje buvo paminėta Pasaulinė neišnešiotų naujagimių diena! Susirinko medikai, neišnešiotukų tėveliai ir patys neišnešiotukai - kaip visada nuoširdžiai, su dovanomis, tik šį kartą šypsenas teko dengti kaukėmis Anot Naujagimių skyriaus koordinatorės gydytojos neonatologės Vaidos Aleksandravičienės, svarbiausia, kad neliko nepasveikinti patys mažiausieji skyriaus pacientai. 
Šventės metu buvo išsakyta daug dėkingumo žodžių visam Naujagimių skyriaus kolektyvui, kurio dėka mažieji kovotojai išvažiuoja namo sustiprėję, sveiki ir besišypsantys. 

 


Padėkota ir šventės rėmėjams. Už dovanėles neišnešiotukams ir staigmeną kolektyvui - Ingai Laukytei-Budrienei, Irenai Putvinskienei, visoms mezgėjoms, Virginijai Šimkienei, už tradicinius purpurinius balionus - Viktorijai Lileikienei ir „Linksmiausioms šventėms“,  už išradingas kaukes - Rasai Vilkisienei.  
Daugiausiai dėmesio skirta visiems ankstukams, kuriems susirinkusieji linkėjo augti sveikiems ir laimingiems, džiuginti savo šeimas. Jiems perduotos rėmėjų dovanėlės: megzti žaisliukai bei vilnoniai rankų darbo rinkinukai.

Naujagimių skyriaus informacija ir nuotraukos

Nuotraukoje: Naujagimių skyriaus personalas (iš kairės): R. Šimkuvienė, V. Aleksandravičienė, E. Durstinaitė, D. Vaitiekūnienė, J. Lukoševičienė, L. Prabušienė, L. Morozienė.