BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Paminėta akušerių ir slaugytojų diena: padėkomis apdovanoti akušerijos ir bendrosios praktikos slaugos specialistai

Data

2022 05 13

Įvertinimas
1
19.jpg
Kolegų sveikinimai padėką atsiėmusiam Anesteziologijos ir intensyviosios terapijos centro anestezijos ir intensyviosios terapijos slaugytojui A. Grušeckiui.

Gegužės 12 d. Respublikinėje Šiaulių ligoninėje bendru šventiniu renginiu paminėta Tarptautinė akušerių diena (minima gegužės 5 d.) ir Tarptautinė slaugytojų diena. Respublikinės Šiaulių ligoninės padėkomis už  nuoširdų ir nepriekaištingą darbą apdovanoti 8 akušerijos, bendrosios praktikos slaugytojai ir slaugos administratorės. Šiaulių miesto mero A. Visocko padėkos už koordinacinį darbą COVID-19 pandemijos metu, kompetencijas, darbštumą, atsakingumą bei nuoširdumą įteiktos 4-ioms Respublikinės Šiaulių ligoninės slaugos administratorėms ir bendrosios praktikos slaugytojoms. Respublikinės Šiaulių ligoninės bendruomenę sveikino Šiaulių vyskupas E. Bartulis, Šiaulių miesto savivaldybės mero pavaduotojas E. Elijošius, Šiaulių miesto savivaldybės Tarybos Sveikatos ir socialinių reikalų komiteto pirmininkė I. Barabanova, Šiaulių valstybinės kolegijos Sveikatos priežiūros fakulteto dekanė G. Gerikaitė ir Biomedicinos mokslų katedros vedėja A. Sakalauskienė, Lietuvos slaugos specialistų organizacijos Šiaulių skyriaus direktorė I. Rimkuvienė, ligoninės vadovai.

Ligoninės vadovo sveikinimo kalboje – linkėjimai darbuotojams ir nuotaikingos mintys apie pirmų vadovavimo dienų patirtį

Bendra akušeriams ir slaugytojams skirta šventė svarbi ir vos prieš savaitę pradėjusiam dirbti naujam Respublikinės Šiaulių ligoninės direktoriui Mindaugui Pauliukui. Savo kalbos pradžioje jis  pabrėžė šių dviejų profesijų atstovų reikšmę tiek kolegoms gydytojams, tiek ir pacientams: „Akušeriai – palyginčiau juos su mamomis, kurios pirmą kartą į rankas paima savo vaiką. Tai ypatingo jautrumo reikalaujanti medicinos sritis, apimanti darbą su moterimis, besiruošiančiomis tapti mamomis, kūdikio priėmimą, svarbias konsultacijas pogimdyviniu laikotarpiu. Slaugytojai – be jokios abejonės jūsų darbas vertas begalinės padėkos. Dėkoju už nuoširdumą, atsidavimą, rūpestingumą ir pagarbą žmogui. Esate tarpininkai tarp pacientų ir gydytojų. Esate arčiausiai pacientų – be jūsų nevyksta niekas“. 

Baigdamas pasisakymą M. Pauliukas nuotaikingai atkreipė dėmesį, kad pirmosios dienos ligoninėje skirtos intensyviai darbotvarkei ir susipažinimui su ligonine – skyriais, padaliniais, bendruomene: „Šiuo metu daugiausiai laiko skiriu informacijos rinkimui, susipažinimui su bendruomene, čia vykstančiais procesais. Žinote, savo atėjimą į jūsų aplinką ir, apskritai, darbo pradžią galiu prilyginti organo transplantacijai į naują organizmą. Labai tikiuosi, kad jūs jo „neatmesite“ ir mes visi kaip kumštis, kaip bendra komanda dirbsime, stiprėsime ir kuo puikiausiai funkcionuosime. Su švente jus visus!“.

Padėkos už  nuoširdų darbą, susitelkimą pandemijos metu ir bendradarbiavimą

Jo Ekscelencija Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis sveikindamas slaugytojus ir akušerius profesinės šventės proga linkėjo sveikatos ir Dievo palaimos, neblėstančios meilės ir atjautos sergančiam.

Minint slaugytojų ir akušerių profesines šventes, už nuoširdų, rūpestingą, atsakingą darbą 8-iems ligoninės akušeriams ir slaugytojams įteiktos Respublikinės Šiaulių ligoninės vadovo padėkos.

Šiaulių miesto savivaldybės mero pavaduotojas Egidijus Elijošius kartu su Šiaulių miesto savivaldybės Tarybos Sveikatos ir socialinių reikalų komiteto pirmininke Irina Barabanova įteikė Šiaulių miesto mero A. Visocko padėkas už koordinacinį darbą COVID-19 pandemijos metu Respublikinės Šiaulių ligoninės slaugos administratorėms ir bendrosios praktikos slaugytojoms.

Renginyje dalyvavo Šiaulių valstybinės kolegijos Sveikatos priežiūros fakulteto dekanė Ginta Gerikaitė ir Biomedicinos mokslų katedros vedėja Aleksandra Sakalauskienė. Aukštosios mokyklos atstovės sveikino gydymo įstaigos darbuotojus su profesine švente ir dėkojo Respublikinei Šiaulių ligoninei už prasmingą, ilgametį bendradarbiavimą plėtojant ir tobulinant sveikatos mokslų studijų programas ir medicininių žinių perdavimą studentams. Ligoninės administracijos darbuotojams ir slaugos specialistams įteiktos Sveikatos priežiūros fakulteto dekanės G. Gerikaitės padėkos. 

Visiems padėkas atsiėmusiems darbuotojams įteikti didžiausio sporto ir sveikatingumo klubo tinklo Lietuvoje „Impuls“ dovanų kuponai.

Muzikinė dovana – ligoninės choro pasirodymas

Muzikinius kūrinius šventės metu dovanojo Respublikinės Šiaulių ligoninės mišrus choras „Musica vitae“ ir choro vadovas Rimantas Narkus. Sudėtingu pandeminiu laiku choro veikla buvo ribojama, tad šis koncertas – pirmasis po keleto metų pertraukos. Specialiai šiam renginiui parengti 4  kūriniai: „Lietuva brangi“ – J. Naujalio muzika,  Maironio žodžiai, „Už jūrų marių“ – V. Banaičio harmonizuota lietuvių liaudies daina, „Žiemą vasarą“ – V. Kernagio muzika ir žodžiai. Finalinė daina „Vandenynai“ (L. Adomaičio muzika ir žodžiai) iš savo vietos paskatino atsistoti kiekvieną renginio dalyvį ir nuotaikingai užbaigė akušeriams ir slaugytojams skirtą šventę.

Respublikinės Šiaulių ligoninės padėkomis už  nuoširdų ir nepriekaištingą darbą apdovanoti šie darbuotojai:

 • Akušerijos skyriaus akušerė Rima Bračienė;
 • Moterų konsultacijų skyriaus administratorė Gražina Puščiuvienė
 • Naujagimių skyriaus slaugos administratorė Ernesta Durstinaitė;
 • Anesteziologijos ir intensyviosios terapijos centro anestezijos ir intensyviosios terapijos slaugytojas Aurimas Grušeckis;
 • Vaikų chirurgijos, ortopedijos ir traumatologijos centro bendrosios praktikos slaugytojas Roma Šližauskienė;
 • Reabilitacijos skyriaus fizinės medicinos ir reabilitacijos slaugytoja Romualda Rimkuvienė;
 • Psichiatrijos skyriaus slaugos administratorė Ona Keserauskaitė;
 • Tuberkuliozės ir plaučių ligų klinikos Konsultacijų skyriaus bendrosios praktikos slaugytoja Andželiną Škerbienė.

Šiaulių miesto mero A. Visocko padėkos už koordinacinį darbą COVID-19 pandemijos metu, kompetencijas, darbštumą, atsakingumą bei nuoširdumą įteiktos šioms Respublikinės Šiaulių ligoninės slaugos administratorėms ir bendrosios praktikos slaugytojoms:

 • Ambulatorinės ir dienos chirurgijos skyriaus slaugos administratorei Rasai Žukauskienei;
 • Ausų, nosies, gerklės ligų skyriaus slaugos administratorei Vilmai Mendelienei;
 • Vaikų ligų skyriaus bendrosios praktikos slaugytojai Jolantai Visockienei;
 • Anesteziologijos ir intensyviosios terapijos centro slaugos administratorei Astai Dockienei.

Respublikinės Šiaulių ligoninės informacija

Z. Katkienės nuotraukos