BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Padėkota žymiam medikui

Data

2018 07 10

Įvertinimas
0
DSC03380.JPG
Moters ir vaiko klinikos vadovas prof. dr Linas Rovas.

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas padėkojo darbą paliekančiam Respublikinės Šiaulių ligoninės Moters ir vaiko klinikos direktoriui Linui Rovui už profesionalų ir nuoširdų darbą ne tik miesto, bet ir viso regiono žmonėms. Medicinos profesoriaus paprašyta tapti mūsų miesto ambasadoriumi.

Vos prasidėjus paskutinei profesoriaus, medicinos mokslų daktaro Lino Rovo darbo dienai  Šiaulių moters ir vaiko klinikoje, direktorių aplankė Šiaulių miesto meras Artūras Visockas. Miesto vadovas apgailestavo, kad bent jau kuriam laikui viso regiono žmonės neteko aukščiausiosios kvalifikacijos gydytojo.

„Visų gyventojų vardu reiškiu didžiausią pagarbą ir nuoširdžiausiai dėkoju už Šiauliams ir visai Šiaurės Lietuvai skirtus metus. Be mero padėkos noriu įteikti ir garbingiausiąjį miesto simbolį – Šiaulių vėliavą, kviečiu Jus ir toliau likti tikru šiauliečiu – mūsų miesto ambasadoriumi, kad ir kur būtumėte“, – dėkojo Artūras Visockas.

Linkėdamas kuo geriausios sėkmės tolimesniame karjeros kelyje, meras Linui Rovui įteikė miesto fotografijų albumą – kai akys pasiilgs miesto vaizdų, ir Šiaulių berniukų ir jaunuolių choro „Dagilėlis“ albumą – kad klausant atsiminimai bet kada parskraidintų į Šiaulius.

Prof. dr. Linas Rovas Respublikinės Šiaulių ligoninės Moters ir vaiko klinikai vadovavo  nuo 2010 metų balandžio mėnesio. 

 

 

Šiaulių savivaldybės Bendrųjų reikalų skyriaus informacija,