BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Ortopedijos-traumatologijos skyriaus pacientams dovanojo kojinių ir pirštinių

Data

2020 12 11

Įvertinimas
0
DSC04715.JPG
Respublikinės Šiaulių ligoninės Ortopedijos traumatologijos centro vyresnioji slaugytoja Irena Jucienė (iš kairės) už gražią iniciatyvą dėkojo socialinėms darbuotojoms Ritai Budvydienei ir Odetai Kupriščenkei. (Zitos KATKIENĖS nuotr.)

Zita KATKIENĖ
Respublikinės Šiaulių ligoninės
viešųjų ryšių specialistė
www.siauliuligonine.lt
Respublikinės Šiaulių ligoninės Ortopedijos-traumatologijos centro pacientai sulaukė vertingos paramos – rankomis megztų kojinių ir poros pirštinių. Tai – ligoninės ir Šiaulių miesto socialinių paslaugų centro socialinių darbuotojų sumanyta akcija. Ligoninės socialinė darbuotoja Rita Budvydienė, žinodama, kad skyriuje, kuriame gydomi pacientai dėl traumų, nušalimų, dažnai būna ne tik rizikos grupės, bet ir vieniši, nesulaukiantys artimųjų rūpesčio žmonės, paragino kolegas jiems padėti. 
Dienos užimtumo grupes lankantys garbingo amžiaus žmonės dažnai dienas ir vakarus leidžia su virbalais rankose. Socialinės darbuotojos Odeta Kupriščenkė ir Irena Stočkienė pastebėjo, kad žmonėms megzti rankdarbiai kaupiasi, nes nėra Kalėdinių mugių, kuriose jas parduodavo. Tad ir nusprendė auksarankių Valentinos Lichač, Valdonės Sorokaitės, Eugenijos Budrienės, Jelenos Pliuskevič, Jelenos Mačiulskienės, Angelės Bučelienės, Reginos Kaufmanienės bei Birutės Januškevičienės  rankomis numegztas 35 poras kojinių ir porą pirštinių, į kurias sudėta daug meilės ir šilumos, artėjančių švenčių proga dovanoti ligų ir gyvenimo negandų palaužtiems žmonės. 

Šiaulių miesto Socialinių paslaugų centro socialinės darbuotojos Odetos Kupriščenkės ir Respublikinės Šiaulių ligoninės socialinės darbuotojos Ritos Budvydienės atvežtos dovanos pradžiugins ne vieną ligoninės pacientą. (Zitos KATKIENĖS nuotr.)
 

Dovanas paėmusi Ortopedijos traumatologijos centro vyresnioji slaugytoja Irena Jucienė sakė, kad tokia parama skyriaus pacientams tikrai reikalinga. Jau daug metų skyriuje yra speciali dėžutė, kurioje laikomos aukotos kojinės, pirštinės, neretai, atėjus žiemai, reikalingos ir kepurės. Dažnai dar skyriuje gydomi pacientai apaunami šiltomis kojinėmis, ypač nušalusieji galūnes. Tačiau dažniausiai apdovanojami išvykdami namo, nes dažnas neturi ne tik šiltesnio apavo, bet ir drabužio.