BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Nuotolinė konferencija „Tuberkuliozė šiandien“

Data

2021 10 14

Įvertinimas
0
COVER_TUB.jpg

Respublikinės Šiaulių ligoninės Tuberkuliozės ir plaučių ligų klinikos specialistai kviečia Šiaulių miesto ir viso Šiaurės Lietuvos regiono gydytojus ir slaugytojas, -us į nuotolinę konferenciją „Tuberkuliozė šiandien“, kuri įvyks 2021 m. spalio 21 d., 14 val.

Registracija į renginį nėra būtina, o joje dalyvauti galėsite paspaudę ant šios nuorodos: https://bit.ly/3FCrG72

➡ Konferencijos tikslas – pasidalinti žiniomis, patirtimi ir požiūriais apie tuberkuliozės epidemiologinę situaciją šalyje, gydymo, diagnostikos, kontaktų išaiškinimo ir tuberkuliozės infekcijos kontrolės ypatumus. Norime priminti medikams apie pagrindinius tuberkuliozės požymius ir pacientų siuntimo į Tuberkuliozės ir plaučių ligų kliniką reikalavimus.

Nuotolinės konferencijos „Tuberkuliozė šiandien“ programa

  • 14.00–14.30 Šiuolaikinė plaučių tuberkuliozės diagnostika ir gydymas. Virgainė Bielskienė, Respublikinės Šiaulių ligoninės Tuberkuliozės ir plaučių ligų klinikos gydytoja pulmonologė.
  • 14.30–15.00 DOTS (tiesiogiai stebimas trumpas gydymo kursas) organizavimas Respublikinės Šiaulių ligoninės Tuberkuliozės ir plaučių klinikoje. Andželina Škerbienė, Respublikinės Šiaulių ligoninės Tuberkuliozės ir plaučių ligų klinikos bendrosios praktikos slaugytoja.
  • 15.00–15.30 Tuberkuliozės kontaktų patikros svarba. Rita Šopienė, Respublikinės Šiaulių ligoninės Tuberkuliozės ir plaučių ligų klinikos vaikų gydytoja pulmonologė.
  • 15.30–15.50 Tuberkuliozės infekcijos kontrolė. Virginija Gajauskienė, Respublikinės Šiaulių ligoninės Tuberkuliozės ir plaučių ligų klinikos bendrosios praktikos slaugytoja.

➡ Kilo klausimų? Susiekime! Telefonas pasiteiravimui: (8 41) 524 336.

Respublikinės Šiaulių ligoninės Tuberkuliozės ir plaučių ligų klinikos informacija.