BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Nemokama akcija nutukimo problemai mažinti

Data

2022 09 19

Įvertinimas
0
nemokama konsultacija.jpg
Jei manote, kad šis svorio korekcijos metodas tinka ir Jums, bet dar stingate informacijos ar motyvacijos, Jums nemokamą konsultaciją suteiks Respublikinės Šiaulių ligoninės specialistai: gydytojas chirurgas endoskopuotojas Justas BIRUTIS ir gydytoja dietologė Kristina KURGANOVIENĖ. Rašykite el. paštu [email protected] arba [email protected] bet kuriuo metu. (Loretos Noreikienės montažas)

Pasaulyje sparčiai daugėja žmonių, turinčių antsvorį. O žmogaus svoris turi didelę įtaką žmogaus savijautai ir fiziniam aktyvumui. Akivaizdu, kad Ameriką ir Europą dėl fizinio aktyvumo stokos, kalorijų pertekliaus kankina nutukimo epidemija. Nutukimo problema didėja ir Lietuvoje. 
„Antsvoris nėra tik estetikos klausimas. Arterinė hipertenzija, širdies ir kraujagyslių pažaida, aterosklerozė, cukrinis diabetas, miego sutrikimai, fizinio aktyvumo sumažėjimas, sąnarių pažaida – tai tik dalis ligų, kurios persekioja nutukusius asmenis. Gydytojas J. Birutis  ypač akcentuoja antsvorio sukeliamą judėjimo negalią, dėl kurios žmogus nebenori judėti. Užsisuka užburtas ratas: nejudančiam daug sunkiau ir nereikalingus kilogramus numesti.
Kai nutukimo nepavyksta atsikratyti tik mitybos korekcija, pagalbos ranką tiesia intervencinis gydymas.
Pirmiausia JAV, vėliau Europoje pradėta taikyti skrandžio mažinimo operacijų modifikacija – endoskopinė skrandžio plastika, kuri jau taikoma ir Respublikinėje Šiaulių ligoninėje. Tai yra visiškai nauja procedūra ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse. 
Operacija unikali tuo, kad į paciento skrandį patenkama per burną, neatliekant jokio pjūvio. Procedūra atliekama su anestezija, pacientas miega, nejausdamas jokio skausmo. Apie šią unikalią operaciją, atliekamą Respublikinėje Šiaulių ligoninėje, galite skaityti plačiau: https://rsl.lrv.lt/lt/naujienos/skrandzio-mazinimo-operacijos-be-pjuvio-jau-realybe 
Jei manote, kad šis svorio korekcijos metodas tinka ir Jums, bet dar stingate informacijos ar motyvacijos, Jums nemokamą konsultaciją  suteiks Respublikinės Šiaulių ligoninės specialistai: gydytojas chirurgas endoskopuotojas Justas BIRUTIS ir gydytoja dietologė Kristina KURGANOVIENĖ.  Rašykite el. paštu [email protected] arba [email protected] bet kuriuo metu. 

Respublikinės Šiaulių ligoninės inf.