BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Naujagimiams – 100 kalėdinių kojinyčių

Data

2017 12 11

Įvertinimas
1
image002.jpg
Mosėdžio bendruomenės dovanotos kojinytės atiteks kiekvienam Moters ir vaiko klinikoje gimusiam naujagimiui.

Zita KATKIENĖ

Respublikinės Šiaulių ligoninės

viešųjų ryšių specialistė

www.siauliuligonine.lt

Respublikinės Šiaulių ligoninės Moters ir vaiko klinikos Naujagimių ir naujagimių intensyviosios terapijos skyriaus, švenčiančio 25 metų sukaktį, darbuotojos sumanė kalėdinėmis dovanėlėmis pradžiuginti visus klinikos Akušerijos skyriuje gimstančius naujagimius. Nuspręsta kiekvieną naujagimį, šiame skyriuje gimsiantį nuo gruodžio 15 dienos, pasveikinti su artėjančiomis šv. Kalėdomis ir dovanoti vilnonių kojinyčių porą.

Pasak Naujagimių ir naujagimių intensyviosios terapijos skyriaus gydytojos neonatologės Vaidos Aleksandravičienės, Pasaulinės neišnešiotų naujagimių dienos minėjimo metu Mosėdžio bendruomenės narės atvežė į gydymo įstaigą ir padovanojo neišnešiotiems naujagimiams 130 porų kojinyčių. Megztų kojinyčių dovanojo ir kitos mezgėjos, tad jų užteks ne vieneriems metams. Kad kojinytės be reikalo nedūlėtų, medikės nutarė dovanoti jas ne tik ankstukams, bet visiems skyriuje gimstantiems naujagimiams.

„Pasitarę nusprendėm 100 kojinyčių supakuoti, prisegti sveikinimą, ir nuo gruodžio 15 dienos jas dovanoti visiems Moters ir vaiko klinikoje gimsiantiems naujagimiams, kol visas 100 išdovanosim“, - sako gydytoja V. Aleksandravičienė.