BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


NAUJA INICIATYVA – SOCIALINĖ KAMPANIJA „VAIKYSTĖ ŠEŠĖLYJE“

Data

2017 10 17

Įvertinimas
0
vaikyste_seselyje.jpg

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas (toliau – Departamentas) ir asociacija „Mentor Lietuva“ inicijuoja socialinę kampaniją „Vaikystė šešėlyje“, kuria siekiama didinti visuomenės susirūpinimą dėl alkoholio vartojimo šeimoje kylančių sunkumų. 

Užsienio šalių tyrimų duomenimis, Europa laikoma žemynu, turinčiu didžiausią alkoholio vartojimo lygį ir su tuo susijusias pasekmes. Siekiant geriau suprasti šios problemos mąstą bei kylančius iššūkius, Lietuvoje pradedama vykdyti asmenų nuo 18 metų apklausa. Maloniai kviečiame anonimiškai dalyvauti ir atsakyti į anketos klausimus: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfA0eto37nK7_E-gIs4gDVrJCUYmq1ObuZ81DYe2ScLLjTOkQ/viewform?usp=sf_link

Apibendrinti apklausos duomenys bus pristatyti socialinės kampanijos baigiamajame renginyje 2018 m. vasario mėnesį. Departamentas ir asociacija „Mentor Lietuva“, kaip ir kitos organizacijos, veikiančios JAV, Vokietijoje, Slovėnijoje, Lenkijoje bei Švedijoje, vieną savaitę, kai švenčiama Šv. Valentino diena, ypatingą dėmesį tradiciškai skiria alkoholio vartojimo šeimoje temai bei diskusijai dėl pagalbos galimybių vaikams, kurių šeimose piktnaudžiaujama alkoholiu.