BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


NATO karių parama Vaikų ligų klinikos pacientams

Data

2021 04 29

Įvertinimas
0
DSC04988.JPG
Baltijos oro policijos Italijos kontingento vadas pulkininkas Daniele Donati Moters ir vaiko klinikos vaikų ligų profilio koordinatorei dr. Margaritai Valūnienei perdavė ne tik dovanas, bet ir NATO atminimo lentelę. (Zitos Katkienės nuotr. )

Respublikinės Šiaulių ligoninės Moters ir vaiko klinikos Vaikų ligų profilio Konsultacijų skyriuje apsilankė NATO oro policijos misijos Baltijos šalyse 55 bloko rotacinė pamaina Italijos kontingento Aeronautica Militare, Lietuvos Aviacijos bazėje skaičiuojanti paskutines misijos dienas. Įprasta, kad NATO kariai savo misijos Lietuvoje ar kitose valstybėse metu remia vaikų ligonines, kūdikių namus. 

 

NATO oro policijos misijos Baltijos šalyse 55 bloko rotacinės pamainos Italijos kontingento Aeronautica Militare nariai, vadovaujami pulkininko Daniele Donati,  atvyko į Moters ir vaiko kliniką su vertingomis dovanomis. (Z. Katkienės nuotr.)


Šįkart Vaikų ligų klinikos vaikams padovanoti trys žaidimų stalai ir minkštasuoliai, kainavę per 2500 eurų.

Baltijos oro policijos Italijos kontingento vadas pulkininkas Daniele Donati drauge su NATO Baltijos oro policijos Italijos kontingento komandos kariais atvyko į ligoninę ir  įteikė ne tik dovanas, bet ir  NATO atminimo lentelę. Kariai džiaugiasi, kad savo misijos metu gali padėti sergantiems vaikams, suteikti jiems džiaugsmo, o ypač tuo metu, kai jie guli ligoninėje.


Moters ir vaiko klinikos vaikų ligų profilio koordinatorė dr. Margarita Valūnienė , perėmusi kario dovanojamą lentelę, dėkojo už puikias dovanas. Naujieji žaidimų stalai ir minkštasuoliai bus pastatyti baigtame remontuoti Vaikų konsultacijų skyriuje bei Vaikų ligų skyriuje, kurio remontas taip pat eina į pabaigą. Italijos karių misija Lietuvoje baigiasi gegužės 13 dieną, todėl kariai skubėjo su  dovanomis ir nelaukė remonto pabaigos.


 Dr. M. Valūnienė sakė, kad NATO kariai pirmą kartą lankėsi klinikoje, tad jų dovanos ypač brangios, o karių bendravimas - ypatingai konstruktyvus ir šiltas. Pasak gydytojos, galima pasimokyti iš NATO karių kaip reikia priimti sprendimus, juos vykdyti, nesididžiuoti teikiant paramą, bet išlikti kukliems ir ramiems.

Zita Katkienė
Respublikinės Šiaulių ligoninės
viešųjų ryšių specialistė
www.siauliuligonine.lt