BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Moters ir vaiko klinikoje gimė daugiausiai sveriantis naujagimis šiemet

Data

2021 06 02

Įvertinimas
0
kudykis_1.jpg
Moters ir vaiko klinikos Akušerijos skyriuje gimė 5270 gramų sverianti mergytė.

Birželio 1-ąją dieną Respublikinės Šiaulių ligoninės Moters ir vaiko klinikoje gimė 5270 gramų sverianti mergytė.

„Moters ir vaiko klinikoje vakar vakare, apie 22 val., Akušerijos skyriuje gimė 5270 gramų sverianti sveika, žvali mergytė, kuri jaučiasi puikiai. Mūsų klinikoje kol kas tai didžiausias šiais metais gimęs naujagimis“, – pasakoja Respublikinės Šiaulių ligoninės Moters ir vaiko klinikos vadovė Emilija Bogužienė.

Vienas įstabiausių naujagimių dydžio rekordų užfiksuotas 2019 metais. Tada LSMU Kauno ligoninės Krikščioniškuosiuose gimdymo namuose gimė 6060 gramų sveriantis berniukas.

Dalijamės prie mamos prigludusios mergytės nuotrauka ir dėkojame tėveliams už leidimą pasidalinti jautria, šilta akimirka. Mergytei ir mamai šilčiausi linkėjimai – sveikatos ir gražaus augimo laiko! 

 

Sonata Tenytė,

Respublikinės Šiaulių ligoninės viešųjų ryšių specialistė

El. p. sonata.tenyte@siauliuligonine.lt, tel. +370 6 96 65 235