BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Mieli Respublikinės Šiaulių ligoninės pacientai (atstovai),

Data

2020 09 23

Įvertinimas
0
DSC06647.JPG


Informuojame, kad ligoninės pacientai ar jų atstovai, atvykę  planinėms ambulatorinėms paslaugoms (ambulatorinėms konsultacijoms), privalės užpildyti „Paciento valios pareiškimą dėl asmens sveikatos priežiūros paslaugų teikimo viešojoje įstaigoje Respublikinėje Šiaulių ligoninėje“.  Forma pildyti bus pateikta apsilankymo konsultacijai pas gydytoją metu, formą pildyti reikės vieną kartą, atvykus į bet kurią ligoninės kliniką. Pakartotinai forma turi būti pildoma tik tuo atveju, jeigu Jūs  nuspręsite pakeisti savo valią dėl atskirų paslaugų teikimo. 
Maloniai kviečiame iš anksto susipažinti su dokumentais, su kuriais reikia būti susipažinusiam pildant „Paciento valios pareiškimą dėl asmens sveikatos priežiūros paslaugų teikimo viešojoje įstaigoje Respublikinėje Šiaulių ligoninėje“. 
Daugiau informacijos, su kuria ligoninės pacientai kviečiami susipažinti, rasite paspaudę nuorodą: https://rsl.lrv.lt/lt/paslaugos/pacientu-registravimo-ir-darbo-organizavimo-tvarkos.