BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Medikai dėkingi ne tik už kalėdaičius, bet ir už nuoširdų „AČIŪ“

Data

2020 12 28

Įvertinimas
0
cepelinai.jpg
Moters ir vaiko klinikos Naujagimių skyriaus koordinatorė Vaida Aleksandravičienė (pirma iš kairės) bei kiti skyriaus medikai nustebinti ir dėkingi Kalėdų seneliui ir Ankstukų asociacijai, pradžiuginusiai pietumis.

Zita KATKIENĖ
Respublikinės Šiaulių ligoninės
viešųjų ryšių specialistė
www.siauliuligonine.lt
Bepraeinančiais metais, visą pasaulį paženklinusiais pandemijos žyme, ypač daug dėmesio teko medikams, aukojusiems savo sveikatą, gelbėjant kitų gyvybes. Tad ir nekeista, kad dėkojančių medicinos darbuotojam buvo išties daug. Ligoninės darbuotojai dėkingi visiems, kurie nepamiršo jų tada, kai jiems buvo ypač sunku, kad suprato jų lūkesčius ir norus, kai nebuvo laiko atsikvėpti, o juo labiau – pasakyti.  
Moters ir vaiko klinikos darbuotojai sulaukė netikėtų vaišių ir už tai dėkingi Ankstukų asociacijai. Pasak Naujagimių skyriaus koordinatorės Vaidos Aleksandravičienės, medikai buvo ne tik nustebinti, bet nuoširdžiai dėkingi, nes būna dienų, kai laiko papietauti ir nelieka. 
Moters ir vaiko klinikos Naujagimių ir Akušerijos skyriaus darbuotojai buvo pavaišinti pietumis, kuriuos skyrė Šiaulių ankstukų asociacija su draugais.  Tai nuoširdi padėka dirbantiems medikams ir visam personalui šiuo sudėtingu laikotarpiu. Šiuose skyriuose darbas  vyksta intensyviau nei visada, todėl toks dėmesys labai malonus. Visi darbuotojai labai dėkingi už parodytą dėmesį ir nuoširdumą.
 "Tai buvo ne tik pietūs, bet ir šventinis sveikinimas. Pamačius, kad link ligoninės artėja Kalėdų Senelis, nešinas didelėmis dėžėmis, negali nenusišypsoti. Nuoširdus „ačiū“ viso personalo vardu! " - sako Naujagimių skyriaus koordinatorė Vaida Aleksandravičienė.  
„Iš visos širdies tariame „AČIŪ“ Jums! Jūs esate šiandienos herojai, kuomet visų Jūsų gerumas – neįkainojama dovana mums visiems, likusiems namuose!“  - dėkojo medikams Šiaulių Ankstukų Asociacijos vadovė Dovilė, pati auginanti ankstuką Dominyką.
Karštus cepelinus darbuotojams skyrė Šiaulių ankstukų asociacija, IĮ „Kąsniukų namai“ ir UAB „Tuk tuk statyba“.
 Dėkingi medikai ir UAB „Valvėsta“, skyrusiai 4000 Eur reikiamoms priemonėms įsigyti. 
UAB „Kurana“ dovanojo beveik 1000 litrų  paviršių dezinfektanto.
Ne kartą ligoninės medikus pradžiugino ir Šiaulių Profesinio rengimo centro moksleiviai ir darbuotojai. Nustebinti ir pradžiuginti buvo medikai, kai netikėtai jiems buvo atvežtos 77 porcijos plokštainio, kurį kepė patys auklėtiniai. Ypač jautri Šiaulių profesinio rengimo bendruomenės dovana artėjančių Kalėdų proga buvo  2000 kalėdaičių, kuriuos patys auklėtiniai kepė, ir, pašventintus , dovanojo ligoninės darbuotojams. 
Pradžiugino medikus ir „Žemaičio“ restorano kolektyvas. Virtuvės meistrų gamintą maistą 10 dienų vežė medikams, dirbantiems su COVID-19. 

 

Respublikinės Šiaulių ligoninės vyriausia slaugos administratorė Sigita Klimavičienė asociacijos „Ištiesk gerumo ranką“ dovanotus kiaušinius dalino visų dešimties skyrių, kuriuose gydomi COVID-19 ligoniai, medikėms, kepusioms pyragus. 
Zitos KATKIENĖS nuotr.


Organizacijos „Ištiesk gerumo ranką“ dovana – 100 kiaušinių. Po padėklą kiaušinių teko visų dešimties skyrių, kuriuose gydomi COVID-19 ligoniai, medikams. Išradingi medikai netruko sugalvoti, kad iš tų kiaušinių bus kepamas pyragas, kuriuo vaišinsis visas kolektyvas. 
Respublikinės Šiaulių ligoninės medikams, dirbantiems su COVID-19 sergančiais pacientais, Šiaulių  Rotary klubas „Saulė“ nariai atvežė Kalėdinių dovanų – 330 maisto produktų pakuočių, kainavusių 8 300 eurų. Tai tęsinys pavasarį pradėto projekto, kurio metu Chirurginės reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus medikai, dirbę su sunkios būklės COVID-19 sergančiais ligoniais, buvo aprūpinti pietumis.
Daug metų ligoninė remia Šiaulių Rotary klubas „Harmonija“. Įprasmindamas Rotary šeimos pagrindinę vertybę – tarnystę bendruomenei – jau vienuolika metų rūpinasi onkologinėmis ligomis sergančių žmonių gerove.
Klubas, organizuodamas įvairias paramos akcijas, yra surinkęs apie 30 tūkst. eurų. Už surinktas lėšas nupirkti keli šimtai „port“ tipo kateterių. Tokie kateteriai skiriami ligoniams, kuriems reikalinga ilgalaikė chemoterapija. 
Šiais metais klubas renka finansinę paramą Onkologijos klinikos pacientams. Bet kokio dydžio paramą galima pervesti į klubo sąskaitą Onkologijos klinikai remti iki šių metų gruodžio 31 d.
Sąskaitos numeris: LT367300010131059309, AB Swedbank; Gavėjas: Šiaulių Rotary klubas „Harmonija“; Mokėjimo paskirtis: Parama Onkologijos klinikai.

 

Prie „Baltų Kalėdų“ organizuojamoje solidarumo akcijoje „Tark „AČIŪ“ medicinos darbuotojams“ prisidėjo didelis būrys žmonių iš visų pasaulio kraštų.


 Sujaudino medikus ir solidarumo akcija „Tark „AČIŪ“ medicinos darbuotojams“. Akcijos rengėjai rašo: „2020 metai sulėtino viso pasaulio tempą ir privertė kiekvieną mūsų patirti neįtikimus dalykus. Visus metus medicinos darbuotojai telkė jėgas ir kovojo su virusu. Jie nepabūgo ir nenuleido rankų dėl mūsų sveikatos, stovėjo priešakinėse linijose, rizikuodami savo pačių sveikata.  Net ir šiandien, kai dauguma mūsų šventes sutinka su savo šeimomis, medicinos darbuotojai budi, rūpindamiesi mūsų giminaičiais, draugais, bendradarbiais, kaimynais. Prie „Baltų Kalėdų“ organizuojamos solidarumo akcijos „Tark „AČIŪ“ medicinos darbuotojams“ prisidėjo didelis būrys žmonių iš visų pasaulio kraštų. Visi kartu tariame AČIŪ už jūsų rūpestį, pasiaukojimą, drąsą, bemieges naktis, kantrybę. Stiprybės ir ištvermės, Jums.“ 
O patys  medikai dėkingi visiems, kurie paklūsta griežtiems karantino reikalavimams ir saugoja save, taip palengvindami jų sunkų darbą, kuris nenutrūksta ir švenčių metu. Ir taria nuoširdų „AČIŪ“ visiems, kurių parodytas dėmesys suteikia dar daugiau jėgų ir ryžto.