BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Medicinos fizikai kviečia susipažinti ir skelbia atvirų durų dienas

Data

2019 10 14

Įvertinimas
0
zurnalistai.jpg

Zita KATKIENĖ

Respublikinės Šiaulių ligoninės

viešųjų ryšių specialistė

www.siauliuligonine.lt

Respublikinės Šiaulių ligoninės Onkologijos klinikoje dirbantys medicinos fizikai rengiasi paminėti Tarptautinę medicinos fizikos dieną. Viso pasaulio medicinos fizikos bendruomenė šią dieną mini lapkričio 7-ąją dieną. Klinikos radioterapijos skyriaus medicinos fizikai  skelbia  tris atvirų durų dienas „Medicinos fizikai – pacientų gerovei! “.

Sveikatos priežiūros įstaigose dirbantys medicinos fizikai yra nedidelė profesionalų bendruomenė, atsakinga už fizikinių metodų taikymą spindulinėje medicinoje. Šie specialistai padeda medikams bei pacientams suprasti ir apsisaugoti nuo nematomos, bet labai galingos jonizuojančios spinduliuotės. Jie teikia klinikines bei mokslines rekomendacijas diagnozuojant ligas bei gydant onkologinius pacientus, konsultuoja techninių, technologinių ir metodinių spindulinės medicinos taikymo galimybių medicinoje klausimais.

Ligoninėje medicinos fizikų veikla apima keturias pagrindines sritis: diagnostikos, spindulinės terapijos, branduolinės medicinos ir radiacinės saugos.

Minėdami profesinę šventę medicinos Tarptautinę medicinos fizikos dieną ligoninės medicinos  fizikai pasiryžę pasidalinti su visuomene savo patirtimi bei papasakoti apie savo kasdienio darbo ypatumus. Tam Respublikinės Šiaulių ligoninės Onkologijos klinikos radioterapijos skyriaus medicinos fizikai lapkričio 6,7,8 dienomis  skelbia atvirų durų dienas „Medicinos fizikai – pacientų gerovei!”, kuriose kviečiami dalyvauti ne tik ligoninės darbuotojai, pacientai, jų artimieji, bet ir visi šiauliečiai.

Kvietimas (*.pdf)

Norintieji dalyvauti kviečiami registruotis (vietų skaičius ribotas) --> Registracijos nuoroda