BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Medicinos darbuotojų dienos proga – O. Koršunovo teatro spektaklis

Data

2021 04 29

Įvertinimas
0
received_370803630915825.jpeg

Balandžio 27 d. minima profesinė šventė – Medicinos darbuotojų dieną. Pastarųjų metų kontekste, dėl pasaulį sukausčiusios COVID-19 infekcijos, šios srities specialistų įdirbis, profesionalumas ir atsidavimas įgavo dar didesnę reikšmę. Nepaisant susiklosčiusių aplinkybių, daugiau nei 2000 Respublikinės Šiaulių ligoninės sveikatos priežiūros specialistų kiekvieną dieną rūpinasi žmonių sveikata. Šiemet,  minint profesinę šventę, ligoninės darbuotojai balandžio 28 d. vakarą buvo kviečiami į Oskaro Koršunovo spektaklį „Žmogus iš Podolsko“ (pagal D. Danilovo pjesę „Žmogus iš Podolsko“; daugiau informacijos apie spektaklį rasite čia>>), kuris vyko Valstybiniame Šiaulių dramos teatre. Dėl šalyje galiojančio karantino ir griežtų saugos reikalavimo priemonių, dalyvių skaičius renginyje buvo ribojamas, išlaikyti saugūs susėdimo atstumai.

Teatro trupės pasirodymui pasibaigus, sveikindamas bendruomenės narius su profesine švente, Respublikinės Šiaulių ligoninės direktorius Remigijus Mažeika dėkojo darbuotojams už stiprybę sudėtingu pastarųjų metų laikotarpiu ir skatino didžiuotis savo darbu, kuris vertinamas ne tik miesto, rajono, bet ir visos Lietuvos mastu. „Mes esame tie, kurie kurie mylime savo darbą ir daug metų nuoširdžiai jį dirbame. Manau, kad dabartinių aplinkybių kontekste turime gausybę galimybių tuo dar ir dar kartą įsitikinti. Nuo pernai metų medikų dienos iki šiandien, praėjome neįtikėtinai sudėtingą laiką. Žinoma, daug visko dar laukia ateityje. Tačiau visada esame tie, kurie darė ir daro viską, kad kiekvienas šiaulietis, apskritai, kiekvienas žmogus, jaustųsi saugesnis. Esu jums dėkingas už tai, ką mes padarėme per šiuos metus. Šalia savo padėkos jums, noriu perduoti ir Sveikatos apsaugos ministerijos nuoširdžią padėką visai Respublikinei Šiaulių ligoninei, visam personalui. Esame vertinami ir galime didžiuotis savo nuveiktais darbais, įveiktais sunkumais, atsidavimu. Manau, kad tai, jog esame čia yra nedidelis stebuklas. Šauniam aktorių kolektyvui noriu padėkoti už puikų spektaklį ir tą laiką, kai galėjome pamiršti darbus, įtampą, nuovargį ir atsipalaiduoti“, – sakė ligoninės vadovas.

Šiaulių miesto sveikinimo iniciatyvos medicinos darbuotojams

Šią savaitę socialinėje erdvėje mirgėjo virtualūs sveikinimai medikams. Dalijamės nuorodomis, kuriose Šiaulių miesto mero, menininkų ir kitų žinomų kultūros veikėjų sveikinimai medicinos darbuotojams:

  • Šiaulių miesto mero A. Visocko ir žinomų kultūros meno veikėjų videosveikinimas ČIA
  • Šiaulių miesto muzikinis sveikinimas medicinos darbuotojams su Šiaulių pučiamųjų orkestru ČIA

Nuotraukose – spektaklio akimirkos.

Sonata Tenytė,

Respublikinės Šiaulių ligoninės viešųjų ryšių specialistė