BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Ligoninės medikai paminėjo profesinę šventę

Data

2018 04 27

Įvertinimas
0
Tuberkuliozės ir plaučių ligų klinikos Vaikų tuberkuliozės skyriaus vedėją Stasei Acienei – ne tik laikinojo ligoninės vadovo padėka, bet ir dukters Gastroenterologijos-endikrinologijos skyriaus vedėjos Gitanos Acutės sveikinimas.
Tuberkuliozės ir plaučių ligų klinikos Vaikų tuberkuliozės skyriaus vedėją Stasei Acienei – ne tik laikinojo ligoninės vadovo padėka, bet ir dukters Gastroenterologijos-endikrinologijos skyriaus vedėjos Gitanos Acutės sveikinimas.

Zita KATKIENĖ

Respublikinės Šiaulių ligoninės

viešųjų ryšių specialistė

www.siauliuligonine.lt

Respublikinės Šiaulių ligoninės medikai paminėjo profesinę šventę – Medicinos darbuotojų dieną.Chirurgijos korpuso salėje surengtas šventinis gamybinis pasitarimas, kurio metu ligoninės medikai galėjo pasigrožėti jiems surengta moksleivių paroda bei koncertu, pagerbti geriausius profesijos atstovus.

Didžiulis gerų darbų bagažas

Respublikinės Šiaulių ligoninės medicinos direktoriaus pavaduotojas chirurgijai, laikinai einantis generalinio direktoriaus pareigas, Antanas Pauliukas, sveikindamas kolegas, sakė, jog ši šventė tradiciškai tampa puikia proga pagarbiai atsigręžti ir šiltai paspausti ranką sveikatos apsaugos specialistams, lydintiems žmogų nuo pirmųjų gimimo akimirkų iki žilos senatvės.

„Motina Teresė savo knygoje „Visai paprastas kelias” rašė: „Jei darote gera, žmonės Jums priskiria egoistinius arba savanaudiškus motyvus – vis dėlto darykite gera. Jūsų gerieji darbai bus užmiršti rytoj – vis dėlto darykite gerus darbus.”

Mes niekada nebūsime tokie, kokia ji buvo, tačiau kiekvienas mūsų, būdami arčiau žemiškųjų reikalų ir kasdienių problemų, nepamirštame ir gerųjų darbų“, - sakė A. Pauliukas ir pastebėjo, jog    

tų gerųjų darbų ligoninėje nuveikiama nesuskaičiuojama gausybė, nes kiekvienas pasveikęs žmogus – didžiulis gerų darbų bagažas, kurį atlieka medikai. Per praėjusius metus ligoninėje gydyta per 40 tūkstančių žmonių – kiekvienas jų gali būtų įrašytas į gerųjų darbų sąrašą.

Šventės dieną pasidžiaugta ir tais darbai, kurie skiriami medikų gerovei, gerinant jų darbo, poilsio sąlygas. Ypač pagerės sąlygos Rentgeno chirurgijos ir neinvazinės diagnostikos skyriuje, dirbančiųjų sąlygos, kai bus įgyvendintas praėjusių metų gruodyje pasirašytas. Įgyvendinant šį projektą bus įsigytas naujas, modernus kompiuterinis tomografas ir moderni angiografo sistema.

Džiaugtis turi kuo ir Moters ir vaiko klinikos Vaikų priėmimo, skubiosios diagnostikos ir intensyvios slaugos kolektyvo darbo sąlygos. Į pabaigą eina projekto „Viešosios įstaigos Moters ir vaiko klinikos Vaikų priėmimo-skubiosios pagalbos skyriaus rekonstrukcija“, darbai. Medikai jau gyvena įkurtuvių nuotaikomis.

Gerėjančiomis darbo sąlygomis gali džiaugtis ir Tuberkuliozės ir plaučių ligų klinika, kurioje praėjusių metų spalyje pradėtas įgyvendinti projektas, kurio dėka numatoma modernizuoti klinikos infrastruktūrą: atlikti dalies skyrių remontą, įrengti požeminę jungtį-tunelį susisiekimui su kitais ligoninės korpusais, užtikrinant saugų ligonių ir personalo susisiekimą ir transportavimą.  Taigi džiaugtis medikai tikrai turi kuo.

Visos šios pastangos, pasak laikinojo gydymo įstaigos vadovo, ir dėl pacientų gerovės. „Nors būti medicinos darbuotoju – nelengvas pasirinkimas, Tačiau  būti pacientu – kur kas sunkiau. Todėl niekada nepraraskime širdies gerumo ir proto išminties, kad  rastųsi jėgų įžiebti kad ir paskutiniąją viltį tiems, kurie kreipiasi į medikus net ir tada, kai patys tos vilties jau neturi“, - ragino A. Pauliukas.

Padėkota geriausiems

Medicinos direktoriaus pavaduotojas chirurgijai, laikinai einantis generalinio direktoriaus pareigas A. Pauliukas, nuoširdžiai padėkoju ligoninės darbuotojams už profesionalumą, iniciatyvumą, nuolatinį tobulėjimą, sąžiningą ir nepriekaištingą darbą žmonių sveikatos labui ir Medicinos darbuotojo dienos proga apdovanoju padėkos raštais.

Padėkos įteiktos Neurologijos skyriaus gydytojai neurologei Daliai Gedmontaitei,Ortopedijos-traumatologijos centro valytojai Vaidai Kasiliauskienei, Konsultacijų poliklinikos gydytojai otorinolaringologei Eugenijai Kalvinskienei, Konsultacijų poliklinikos ūkio reikalų tvarkytojai Stanislavai Norkienei, Reabilitacijos skyriaus fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai Viktorijai Kislauskienei, Širdies ir kraujagyslių centro gydytojam kardiologams Birutei Rekašienei, Renatai Šauklienei bei Vilmantui Smalinskui.

Padėkomis administracija įvertino ir Širdies ir kraujagyslių centro Kardiologijos reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus gydytoją anesteziologą reanimatologą Vladą Pakutką, Laboratorinės diagnostikos skyriaus medicinos biologo asistentę Mariją Gedgaudienę bei pagalbinę darbuotoją Jūratę Skačkauskienę, Moters ir vaiko klinikos Vaikų konsultacijų poliklinikos gydytoją oftalmologę Laimutę Strazdienę, Priėmimo, skubiosios diagnostikos ir intensyviosios slaugos skyriaus vaikų ligų gydytoją Angelę Anicetą Bukučinskienę, Ginekologijos skyriaus ūkio reikalų tvarkytoją Laimą Bružienę, Vaikų ligų skyriaus slaugytojo padėjėją Iną Piragienę, Gastroenterologijos-endokrinologijos skyriaus slaugytojo padėjėją Ingą Bajelienę, Radiologijos-endoskopijų skyriaus gydytoją radiologę Jadvygą Indriuškienę, skyriaus gydytoją radiologę Editą Kulevičienę, radiologijos technologę Zitą Kerienę, Tuberkuliozės ir plaučių ligų klinikoje radiologijos technologę Eleną Gubinskienę.

Įvertino kolegos ir Onkologijos klinikos Konsultacijų poliklinikos medicinos registratorę Daivą Damanskienę, Onkologijos klinikos Radioterapijos skyriaus vyriausiąjį medicinos fiziką Genadij Aleksejenko,  Tuberkuliozės ir plaučių ligų klinikos Vaikų tuberkuliozės skyriaus vedėją Stasę Acienę,  klinikos referentę Aušrą Severovienę bei Psichiatrijos klinikos II psichiatrijos skyriaus socialinę darbuotoją Audronę Lučinskaitę-Piatych.

Padėkos įteiktos ir gydytojams, nusipelniusiems poilsio. Daugelį metų gydymo įstaigai paaukoję Ortopedijos-traumatologijos skyriaus vedėjas Robertas Mikalauskas bei Suaugusiųjų infekcijų ligų skyriaus infekcinių ligų gydytojas Stanislovas Algimantas Baublys atsisveikino su kolegomis, padėkojo už produktyvius darbo metus ir pažadėjo, jog nenuleis rankų, bet turės daugiau ne tik turiningo poilsio valandų, bet ir mėgiamos  prasmingos veiklos.

 Medikams koncertavo Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos auklėtiniai Matas Beržinskas, Augustė Andrijauskaitė, Beatričė Liutkutė, Ieva Tautkutė. Moksleivius parengė pedagogės Irina Tautkuvienė bei Viktorija Gurejeva.

Medikai grožėjosi iš Gegužių progimnazijos 2-4 klasių moksleivių, vadovaujamų direktoriaus pavaduotojos ugdymui Linos Lušienės, Chirurgijos korpuso fojė surengta piešinių paroda „Ačiū Medikui“.