BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Ligoninės bendruomenė prisidėjo prie Raudonojo kryžiaus iniciatyvos

Data

2021 09 06

Įvertinimas
0
20210903_151155.jpg

Praėjusios savaitės pradžioje Respublikinės Šiaulių ligoninės bendruomenės nariai buvo pakviesti pasidalinti gerumu ir prisidėti prie iniciatyvos, dėl kurios į įvairias šalies įmones, organizacijas, įstaigas kreipėsi Lietuvos Raudonasis Kryžius.

Pastarosiomis savaitėmis atvėsus orams pabėgėlių stovyklose kritiškai trūko šiltų drabužių vyrams – striukių, megztinių, kelnių. Reaguojant į tai, Lietuvos Raudonasis Kryžius kreipėsi į šalies gyventojus skatindami pasidalinti atrinktais nereikalingais, ar mažiau reikalingais, tačiau tvarkingais, drabužiais su žmonėmis, kurie šiuo metu apgyvendinti migrantų stovyklose.

Respublikinės Šiaulių ligoninės bendruomenė sureagavo jautriai ir per kelias dienas surinkti drabužiai, daiktai jau perduoti Lietuvos Raudonojo Kryžiaus padaliniui Šiauliuose. Čia nevyriausybinės organizacijos nariai pluša rūšiuodami drabužius, kurie bus perduoti centriniam Lietuvos Raudonojo kryžiaus padaliniui. Toliau surinkti šiltesni vyriški drabužiai, avalynė pagal poreikį bus išskirstomi arba po migrantų sulaikymo / apgyvendinimo vietas arba paskirstyti sunkiai besiverčiančioms šeimoms ar senjorams, kur tokie daiktai reikalingiausi.

„Labai dėkojame už neįkainojamą pagalbą prisidedant prie Lietuvos Raudonojo Kryžiaus iniciatyvų, vykdant gerus darbus ne tik Šiaulių mieste, bet ir visoje Lietuvoje. Kviečiame visuomenę prisidėti prie mūsų veiklos ir tapti Lietuvos Raudonojo Kryžiaus savanoriais“, – dėkojojo Lietuvos Raudonojo Kryžiaus Šiaulių skyriaus vadovė Inga Leipusaitė.

Savanorio anketą galite užpildyti specialioje Lietuvos Raudonojo Kryžiaus platformoje čia – https://bit.ly/3h1WKmb, arba susisiekti telefonu + 370 6 09 76 158. 

Dėkojame ligoninės darbuotojams sureagavusiems ir pasidalinusiems švariais ir tvarkingais drabužiais, avalyne su tuo, kam jų šiuo metu reikia labiausiai!

Respublikinės Šiaulių ligoninės informacija