BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Ligoninės bendruomenė kviečia drauge pasitikti Kalėdas

Data

2019 12 16

Įvertinimas
0
miesto egle.jpg
Po šv. Mišių ligoninės darbuotojai kviečiami prie miesto eglės bendrai nuotraukai.

Zita KATKIENĖ

Respublikinės Šiaulių ligoninės

viešųjų ryšių specialistė

www.siauliuligonine.lt

Respublikinės Šiaulių ligoninės bendruomenė gruodžio 19 d. (ketvirtadienį) 18 val. kviečia visus, buvusius drauge su medikais praėjusių metų kasdienių darbų, rūpesčių rutinoje ar švenčių šurmulyje, drauge pasitikti artėjančias šventes ir atvykti į Šiaulių šv. apaštalų Petro ir Pauliaus Katedrą.

Šventės nuotaika alsuojančioje Katedroje vyks Šv. Mišios, skirtos medikams, pacientams ir jų artimiesiems. Mišias aukos Jo Ekscelencija vyskupas Eugenijus Bartulis.

Susirinkusiems giedos berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis“,  Respublikinės Šiaulių ligoninės choras „Musica Vitae“.

Po Šv. Mišių ir koncerto visi kviečiami  prie Šiaulių miesto Kalėdinės eglutės, kur galės įsiamžinti bendroje nuotraukoje, pabūti drauge, pasidalinti besibaigiančių metų nuotaikomis.  

Gruodžio 20 d., (penktadienį), 8.00 val. Chirurgijos korpuso (V. Kudirkos g. 99C) konferencijų salėje vyks šventinis gamybinis susirinkimas. Respublikinės Šiaulių ligoninės direktorius Remigijus Mažeika tars sveikinimo žodį.

Susirinkusius linksmins Šiaulių pirmosios muzikos mokyklos kanklininkė Kristina Kuprytė ir jos vadovaujamas ansamblis "Animato" , pasirodys ir visų mylimas ligoninės choras „Musica Vitae“.