BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Ligoninės administravimui vadovaus ekonomistė Asta Teišerskienė

Data

2023 01 23

Įvertinimas
1
IMG_384.jpg
Respublikinės Šiaulių ligoninės direktoriaus pavaduotojos administravimui pareigas laikinai einanti ekonomistė Asta Teišerskienė pasiryžusi įgyvendinti vieningos, stiprios gydymo įstaigos viziją.

Respublikinėje Šiaulių ligoninėje nuo sausio 23-iosios dienos (pirmadienio) laikinai eiti direktoriaus  pavaduotojos administravimui pareigas pradėjo Asta Teišerskienė. Sukaupusi  aštuoniolikos metų vadovaujamo darbo patirtį, dalyvavusi įvairiuose projektuose, tobulinimosi seminaruose (komandos formavimo, klientų aptarnavimo ir lyderystės srityse) bei apmokymuose, konferencijose, naujoji vadovė teigia, gebanti suburti ir apjungti komandą bendrų organizacijos tikslų siekimui, priimti ir deleguoti sprendimus bei atsakomybes, kurti vieningą organizacinę viziją. 
Gimusi ir užaugusi šalies pietuose esančiuose Prienuose ir baigusi Prienų „Žiburio“ gimnaziją, studijuoti išvyko į Kauno technologijos universitetą. Bakalauro studijas baigusi Inžinerinės ekonomikos fakultete, magistro studijas tęsė Vadybos ir ekonomikos fakulteto marketingo katedroje. 
Įgijusi diplomą Asta Teišerskienė liko gyventi ir dirbti Kaune, daugiau nei 20 metų dirbo finansų sektoriuje dviejuose Lietuvos komerciniuose bankuose. Karjerą pradėjusi kaip banko klientų aptarnavimo skyriaus ekonomistė, kilo pareigose perimdama klientų aptarnavimo bei banko tarptautinės plėtros sritis. Būdama Regiono verslo tarnybos vadove buvo atsakinga už banko atstovybių užsienyje veiklą, dalyvavo formuojant banko veiklos strategijas, tvirtino atskirų padalinių biudžetus, koordinavo banko KYC ir prevencijos procesus. 
Dirbdama finansiniame sektoriuje Asta Teišerskienė domėjosi investicine veikla, konsultavo verslo įmones investiciniais klausimais, dirbo privačiuose projektuose. 
Psichologijos Akademijoje, Vilniuje, studijavo Organizacinę ir praktinę psichologiją. Įgytos žinos praverčia dirbant komandoje, tobulinant vadovaujamą darbą. 
Pradėjusi darbą Respublikinėje Šiaulių ligoninėje, naujoji administracijos vadovė džiaugiasi sutikusi daug kompetentingų žmonių, todėl viliasi, kad drauge su visais pavyks pasiekti užsibrėžtų tikslų, kuriant stiprios gydymo įstaigos viziją.   
Astos Teišerskienės šeima gyvena Kaune. Drauge su vyru Artūru Teišerskiu augina tris vaikus, su kuriais drauge daug keliauja, mėgsta skaityti knygas, žaisti lauko tenisą. Aktyvus laisvalaikis padeda motyvuoti ne tik pačią save, bet ir įkvėpti bei organizuoti komandą motyvuotam darbui, inicijuoti idėjas.  

 

Zita Katkienė
Respublikinės Šiaulių ligoninės
viešųjų ryšių specialistė
Tel. (8 41) 399 654
Mob. 8 679 663 42
El.p. [email protected]