BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Ligoninėje VU Medicinos fakulteto vadovai domėjosi rezidentų praktinio ugdymo galimybėmis

Data

2023 02 02

Įvertinimas
0
20230201_124351.jpg
Respublikinėje Šiaulių ligoninėje apsilankę svečiai iš sostinės aptarė bendradarbiavimo galimybes ir savo akimis pamatė, kokios sąlygos yra sudaromos naujai atvykusiems medikams ir rezidentams. (Evos Kazlauskienės nuotr.)

Respublikinėje Šiaulių ligoninėje apsilankė Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto dekanas prof. Dalius Jatužis, prodekanas prof. Vytautas Kasiulevičius, prodekanė doc. dr. Laura Nedzinskienė ir Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Sveikatos mokslų instituto direktorė prof. Natalija Istomina. Svečiai iš sostinės į gydymo įstaigą atvyko aptarti bendradarbiavimo galimybių ir savo akimis pamatyti, kokios sąlygos yra sudaromos naujai atvykusiems medikams ir rezidentams.

Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto vadovai pabuvojo daugelyje skyrių, domėjosi darbo sąlygomis ir medicinos įranga. (Evos Kazlaukienės nuotr.)


Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto prodekanas prof. Vytautas Kasiulevičius įstaigai negailėjo gerų žodžių. Svečiai išklausė ir mūsų įstaigos atstovų lūkesčius, pagrindinis – pagalba pritraukiant į Respublikinę Šiaulių ligoninę naujus, kvalifikuotus specialistus. Svečiai pripažino, kad  būsimieji gydytojai pasirinkdami miestą vertina ne tik darbo sąlygas, bet ir miesto infrastruktūros patogumą, socialinę gerovę, vaikų lavinimo galimybes bei kitus, jaunoms šeimoms svarbius aspektus.
Šiuo metu įstaigoje itin laukiami psichiatrai, kardiologai, neurologai bei skubiosios pagalbos gydytojai. Pernai į Respublikinę Šiaulių ligoninę atvyko 59 nauji medikai. Dalį jų rinktis Šiaulius paskatino Šiaulių miesto savivaldybės teikiama finansinė paskata.
Aplankę dalį ligoninės skyrių ir padalinių, delegacijos nariai pripažino, kad yra maloniai nustebinti, sutikę daug jaunų, profesionalių, išsilavinusių skyrių vadovų, išvydę daug naujos, modernios įrangos. 
Iš Šiaulių Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto specialistai išvyko su pažadu, kalbėtis su programų koordinatoriais, rezidentais ir jų vadovais apie galimybes kreipti savo profesinį mediko kelią į Šiaulius.

 

Eva Kazlauskienė
Respublikinės Šiaulių ligoninės
viešųjų ryšių specialistė
www.siauliuligonine.lt