BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Ligoninėje pradeda dirbti korupcijos prevencijos pareigūnas

Data

2022 06 21

Įvertinimas
0
ligonine.jpg

Respublikinės Šiaulių ligoninės (V. Kudirkos g. 99) administracijos salytėje birželio 22 d. (trečiadienį) 11.00 val. vyks spaudos konferencija - korupcijos prevencijos pareigūno pristatymas. 

Konferencijoje dalyvaus:
Mindaugas Pauliukas – Respublikinės Šiaulių ligoninės direktorius;

Saulius Skeiverys – Respublikinės Šiaulių ligoninės korupcijos prevencijos pareigūnas;
 
Indrė Masiulienė, Respublikinės Šiaulių ligoninės Teisės skyriaus vedėja. 

Respublikinėje Šiaulių ligoninėje nuo birželio 8 dienos pradėjo dirbti korupcijos prevencijos pareigūnas. Ligoninėje jau anksčiau yra sukurta korupcijos prevencijos sistema, kurią kuravo Teisės skyriaus vedėja, tad nemažas darbas antikorupcijos veikloje jau yra padarytas. 
2022 metais LR Sveikatos apsaugos ministro įsakymu VšĮ Respublikinė Šiaulių ligoninė, drauge su  16 kitų įstaigų, įtraukta į skaidrių asmens sveikatos priežiūros įstaigų sąrašą. Šis faktas džiugina ir nuteikia optimistiškiems ateities planams ir toliau palaikant minėtą skaidrumą ir antikorupcinę aplinką ligoninėje.

Korupcijos lygio ištyrimas - viena iš veiklos funkcijų, kurias Respublikinėje Šiaulių ligoninėje atliks S. Skeiverys – naujasis ir pirmasis ligoninės korupcijos prevencijos pareigūnas. 
 

 

Zita Katkienė
Respublikinės Šiaulių ligoninės
viešųjų ryšių specialistė
Tel. (8 41) 399 654
Mob. 8 679 663 42
El.p. [email protected]