BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Ligoninėje – gydytojų rezidentų praktika

Data

2017 12 05

Įvertinimas
0
konferencija.jpg

Zita KATKIENĖ

Respublikinės Šiaulių ligoninės

viešųjų ryšių specialistė

www.siauliuligonine.lt

Respublikinėje Šiaulių ligoninėje gruodžio 7 d. (ketvirtadienį) 11 val. administracijos salytėje vyks spaudos konferencija su ligoninėje praktiką atliekančiais vyresniaisiais gydytojais rezidentais ir rezidentų vadovais apie rezidentų mokymo galimybes Respublikinėje Šiaulių ligoninėje.

Respublikinė Šiaulių ligoninė yra Vilniaus universiteto ir Lietuvos sveikatos mokslų universiteto rezidentūros ir internatūros mokymo bazė. Internatūros ir rezidentūros bazės vadovė – Respublikinės Šiaulių ligoninės medicinos direktorė Vaiva Makštutienė.

Respublikinėje Šiaulių ligoninėje šiuo metu praktiką atlieka devyni Lietuvos sveikatos mokslų universiteto studentai, vyresnieji gydytojai.  

Spaudos konferencijoje dalyvaus:

Antanas Pauliukas, Respublikinės Šiaulių ligoninės medicinos direktoriaus pavaduotojas chirurgijai, laikinai einantis generalinio direktoriaus pareigas.

Vaiva Makštutienė, Respublikinės Šiaulių ligoninės medicinos direktorė, Ligoninės internatūros ir rezidentūros bazės vadovė.

Romualda Ališauskienė, Psichiatrijos klinikos I psichiatrijos skyriaus vedėja, rezidentų vadovė.

Nora Kupstytė-Krištaponė, Širdies ir kraujagyslių centro vadovė, rezidentų vadovė.

 

 

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto vyresnieji gydytojai rezidentai:

 

  1. Edgaras Klemenskis, Vidaus ligų skyrius.
  2. Gintarė Žukauskaitė, Psichiatrijos klinika.
  3. Lukas Jurkevičius, II chirurgijos skyrius.
  4. Kristinas Rosickaitė, Psichiatrijos klinika.
  5. Vilija Navickienė, Psichiatrijos klinika.
  6. Ali Aldujeli, Širdies ir kraujagyslių centras.