BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Ligoninėje bus atliekama pirmoji endoskopinė skrandžio mažinimo operacija

Data

2022 06 09

Įvertinimas
2
283980761__n.jpg
Diagnostikos centro Endoskopijų padalinio koordinatoriui gydytojui endoskopuotojui chirurgui Justui Biručiui (viduryje), ruošiantis šiai operacijai teko dalyvauti mokymuose Vokietijoje, Čekijoje ir Prancūzijoje, iš kur neseniai ir grįžo. (J. Biručio albumo nuotr.)

Respublikinė Šiaulių ligoninės Chirurgijos klinikos Anesteziologijos ir intrensyviosios terapijos centro operacinėje birželio 10 d. 14.00 val. bus pradėta pirmoji  endoskopinė skrandžio mažinimo operacija. Tą dieną skrandžio mažinimo operacijos bus atliktos  trims pacientams, turintiems ne tik antsvorio, bet ir rimtų gretutinių ligų.  

Pacientą operuos Ligoninės Diagnostikos centro Endoskopijų padalinio koordinatorius gydytojas chirurgas endoskopuotojas Justas Birutis, jam asistuos Klaipėdos jūrininkų ligoninės abdominalinis chirurgas dr. Olegas Deduchovas ir Paris American Clinic  chirurgas dr. Luc Karsenty - vienas garsiausių šios srities specialistų, atlikęs per 300 tokių operacijų.

Žurnalistams bus sudaryta galimybė stebėti operaciją. Spaudos konferencija vyks birželio 11 d, (šeštadienį), 12.00 val. Chirurgijos klinikos (V. Kudirkos g. 99C.) konferencijų salėje.

Spaudos konferencijoje dalyvaus:
Respublikinės Šiaulių ligoninės direktorius Mindaugas Pauliukas;
Ligoninės Diagnostikos centro Endoskopijų padalinio koordinatorius gydytojas chirurgas endoskopuotojas Justas Birutis;

Turintieji daugiau klausimų dėl šios operacijos ar nutukimo gydymo gali susisiekti su gydytoju J. Biručiu el. paštu: [email protected]

 

Zita Katkienė
Respublikinės Šiaulių ligoninės
viešųjų ryšių specialistė
Tel. (8 41) 399 654
Mob. 8 679 663 42
El.p. [email protected]