BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


JAV ambasadoriaus Lietuvoje R. S. Gilchrist padėka Lietuvos medikų bendruomenei

Data

2021 07 15

Įvertinimas
0
JAV_1.jpg
Dėkojant visai Lietuvos medikų bendruomenei, Sveikatos apsaugos ministras A. Dulkys priėmė JAV ambasadoriaus Robert S. Gilchrist padėką už prasmingą Lietuvos medikų darbą (JAV ambasados Lietuvoje nuotr.).

Liepos 14 d. JAV ambasadoje Vilniuje vyko padėkos priėmimo vakaras, skirtas Lietuvos medikams už nuoširdų ir sunkų darbą pandemijos metu. Dėkojant visai Lietuvos medikų bendruomenei, Sveikatos apsaugos ministras A. Dulkys priėmė JAV ambasadoriaus Robert S. Gilchrist padėką už prasmingą Lietuvos medikų darbą. Sveikatos apsaugos ministras A. Dulkys padėką simboliškai perdavė Lietuvos medikams ir tardamas padėkos žodį taip pat atkreipė dėmesį į reikšmingą medikų darbą, pasiaukojimą ir išgelbėtas gyvybes.

„Norime padėkoti visiems narsiems Lietuvos sveikatos priežiūros specialistams! Vakar vakare ambasadorius Gilchristas savo namuose priėmė medicinos specialistus iš visos Lietuvos ir pagerbė juos bei Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministeriją ambasadoriaus padėkos apdovanojimu, kurį skyrė už glaudų bendradarbiavimą ir paramą JAV ambasadai Lietuvoje bei efektyvų COVID-19 krizės valdymą. Ačiū už jūsų darbą apsaugant ir gelbstint gyvybes!“, – socialinių tinklų paskyroje šilta žinute dalijosi JAV ambasada Lietuvoje.

Priėmime dalyvavo gydymo įstaigų atstovai iš visos Lietuvos. Respublikinės Šiaulių ligoninės medikų bendruomenei priėmime atstovavo Suaugusiųjų infekcinių ligų skyriaus vedėjas, infekcinių ligų gydytojas Aidas Kaušas, Suaugusiųjų infekcinių ligų skyriaus bendrosios praktikos slaugytoja Vaida Puidokaitė, Anesteziologijos ir intensyviosios terapijos centro slaugytojo padėjėja Vida Macienė. Priėmime ambasadoje dalyvavo ir kitų Šiaurės Lietuvos regiono ligoninių atstovai iš Mažeikių, Kelmės, Telšių, Plungės, Radviliškio, Naujosios Akmenės ligoninių atstovai.

Respublikinės Šiaulių ligoninės informacija

➡ Dalijamės renginio akimirkomis (šaltiniai: Respublikinės Šiaulių ligoninės mediKų asmeninio archyvo nuotraukos, JAV ambasados Vilniuje renginio nuotraukų archyvas).